Radi píšete a fotíte, zaujímate sa o dianie okolo seba?
Privyrobte si písaním článkov na blog. Info: [email protected]

Právna poradňa v Karlovej Vsi bude fungovať aj v roku 2017

kancelária
Foto: ilustračné: pixabay.com

Právna poradňa mestskej časti Karlova Ves otvorí svoje dvere aj v novom roku. Po radu si môžu ľudia prísť na miestny úrad v Karlovej Vsi vždy druhú stredu v mesiaci. Rady budú právnici poskytovať bezplatne od 14. do 17. hodiny.

Čas od 14.00 do 15.30 hod. bude vyhradený pre objednaných obyvateľov. Od 15.30 do 17.00 hod. bude poradňa otvorená každému občanovi s trvalým pobytom v Karlovej Vsi.

Právna poradňa bude do letnej prestávky otvorená 11. januára, 8. februára, 8. marca, 12. apríla, 10. mája a 14. júna. Objednať sa možno na mailovej adrese [email protected] „Právnu poradňu Karlovej Vsi navštívila v uplynulej jesennej sezóne približne stovka ľudí. Občania si prišli po radu v majetkoprávnych veciach, poradiť chceli aj pri dedičstve, riešení susedských sporov či problémoch týkajúcich sa správy bytov,“ informoval vicestarosta Branislav Záhradník.

Právna poradňa nenahrádza služby notárov ani advokátskych kancelárií, nezastupuje občanov v súdnych ani iných správnych konaniach, nevypracováva žiadne podania alebo návrhy právnych úkonov.

Odporúčané články

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:

Čo si o tom myslíte?

Zdroj: karlovaves.sk, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.