Súťažte s paneuropskymi Kráľmi a vyhrajte lístky na nedeľný zápas

Hokej, paneuropa kings
Paneuropa Kings

Sezóna je po dlhšej zimnej prestávke opäť v plnom prúde a chalani z tímu Paneuropa Kings odohrávajú jeden zápas za druhým. Ich prvými súpermi v roku 2017 boli družstvá z Prahy, chalani si tak vyrazili na výlet do Českej republiky. Priniesli si odtiaľ jedno víťazstvo a jednu prehru.

Výsledkom 3:5 sa im podarilo poraziť domáci tím Technika. Po prvej tretine tohto zápasu to pre Kráľov nevyzeralo ružovo, no v druhej časti sa im podarilo stav vyrovnať. Posledná tretina už celkom patrila hosťom z Bratislavy. Stretnutie sa nieslo v znamení mnohých vylúčení a ani počet striel na bránku nebol najmenší. Ako priznal tréner Technikov, v poslednej dobe sa im nedarilo organizovať spoločné tréningy, čiže hráči neboli na seba zvyknutí, čo sa odrazilo aj v priebehu hry. Naopak, chlapci z Kings sa pred výjazdom poriadne pripravovali a intenzívne trénovali.

Deň na to nastúpili na ľad proti mužstvu z UK Praha. Štvrtkový zápas sa však hosťom celkom nevydaril a utrpeli debakel. Meranie síl s minuloročným majstrom sa tak skončilo za stavu neuveriteľných 9:2. Tento tím sa v tohtoročnej sezóne drží zatiaľ na treťom mieste, čím má pred Kráľmi výrazný náskok.

Pomaly ale isto sa blíži prvý tohtoročný zápas na domácom ľade v Bratislave. Na návštevu do hlavného mesta prídu Prešovčania. Ich univerzitný tím Unipo Warriors je nováčikom v Európskej univerzitnej hokejovej lige a, bohužiaľ, sa mu zatiaľ veľmi nedarí. Motivácia však toto mužstvo ešte neopustila a stále má šancu prebojovať sa do play-off.

„Tešíme sa, že v lige pribudol aj tím z východného Slovenska. Diváci sa môžu tešiť na derby, aké kedysi zažívali pri zápasoch Slovana proti Košiciam. Momentálne sme po vypadnutí Slovana z KHL jediný aktívny tím, ktorý môžu diváci vidieť na hlavnej ploche na štadióne O. Nepelu aj s celou výpravou. Ani tentoraz nebudú chýbať roztlieskavačky, multimediálna kocka, nové grafiky a neodmysliteľná atmosféra, ktorú králi vedia pre diváka pripraviť. Bude to boj o PLAY-OFF,“ vyjadril sa manažér Martin Bega.

V nedeľu 26. februára o 19. hodine sa tak proti sebe prvýkrát v aktuálnej sezóne postavia Paneuropa Kings a Unipo Warriors. Zápas sa odohrá na ľade Zimného štadióna Ondreja Nepelu a žiadny fanúšik, či už Bratislavčanov alebo Prešovčanov, by tam nemal chýbať, pretože tentoraz už začína ísť do tuhého.

Králi na svojej fanpage dokonca vyhlásili súťaž o lístky na toto stretnutie a tričká s logom Paneuropa Kings. Vstupenky sa tiež dajú zakúpiť online na stránke www.predpredaj.sk, alebo osobne pri vstupe v deň zápasu.

No a ako najlepšie zakončiť chladný zimný víkend, než vychutnaním si zážitku z kvalitného hokeja? Príďte podporiť svoj obľúbený tím a užiť si akčný a napínavý večer. Bude sa na čo pozerať, a to nielen na dievčatá z Angels cheerleaders.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.