14-ročná dievčina to prehnala s alkoholom, polícia ju našla ležať na záhradnom stole vo Vajnoroch

dievča, alkohol, polícia

Ako informovala bratislavská mestská polícia, policajti z Expozitúry Bratislava III sa nedávno postarali o záchranu len 14-ročného dievčaťa. To bolo už na prvý pohľad pod značným vplyvom alkoholu.

Mestská polícia zachytila na kamerách dievča, ktoré ležalo na záhradnom stole, konkrétne v objekte športoviska na Vajnoroch. Toto zistenie následne preverili priamo na mieste, a to vyslaním hliadky.

Podľa ďalších informácií od Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy, dievča po príchode hliadky nezrozumiteľne komunikovalo, nebolo schopné chôdze a taktiež nebolo schopné udržať stabilitu tela.

Ako doplnila polícia, prítomným policajtom bolo už na prvý pohľad jasné, že dievča je pod silným vplyvom alkoholu, prípadne iných omamných látok. „Z uvedeného dôvodu ihneď na miesto privolali pracovníkov RZP (rýchla zdravotná pomoc) a príslušníkov PZ (policajný zbor),“ píše sa na webe bratislavskej polície.

Dievčaťu bola vykonaná dychová skúška na alkohol, pričom policajti namerali len 14-ročnej dievčine 0,61 mg/l alkoholu v dychu, to v prepočte znamená 1,29 promile v krvi.

„Po zistení tejto skutočnosti boli na miesto prizvaní jej rodičia, vec si k ďalšiemu konaniu prevzala hliadka PZ,“ doplnili záverom bratislavskí mestskí policajti.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk