30-ročný muž si krátil chvíle ničením zaparkovaných áut v Devínskej Novej Vsi, riešiť ho prišla polícia

autá, parkovanie
ilustračné: pixabay.com

Mestská polícia v Bratislave zverejnila na svojej webovej stránke hlásenia prípadov, ktoré sa stali počas uplynulého týždňa. Medzi nimi bol aj ten s mužom, ktorý si krátil čas nevšedným spôsobom a neprekážalo mu, že pri tom poškodzuje cudzí majetok. Dôvodom jeho „vyčíňania“ mohol byť aj alkohol. Policajti mu totižto namerali v dychu takmer 2 promile. 

Ako uviedla bratislavská mestská polícia na svojom webe, štvrtkovú noc si 30-ročný muž krátil netradičným spôsobom. V Devínskej Novej Vsi, kde spomínaný muž taktiež býva, sa pustil do ničenia zaparkovaných motorových vozidiel. Všetko toto sa malo diať na ulici Ivana Bukovčana.

Podľa slov mestskej polície 30-ročný muž poškodil na viacerých zaparkovaných vozidlách kapoty a niektoré z áut po celej šírke aj poškriabal. „Ktovie, ako by nočné vystrájanie muža dopadlo, keby mu po prstoch „neklepla“ kynologická hliadka mestskej polície,“ uvádza polícia.

Ako dodávajú bratislavskí policajti, kynologická hliadka mestskej polície muža obmedzila na osobnej slobode a z dôvodu podozrenia, že muž spáchal trestný čin, bola na miesto privolaná taktiež hliadka Policajného zboru. Štátna polícia ho následne predviedla na príslušné policajné oddelenie.

Dôvodom tohto vyčíňania mohol byť alkohol, muž totižto nebol triezvy. „Na stretnutie s vyšetrovateľom si však muž musel počkať, javil totiž značnú dávku požitia alkoholických nápojov, v dychu mu namerali takmer 2 promile,“ uzavrela bratislavská polícia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk