5. ročník Trhu kože sa rozširuje na celé Slovensko

Trh koze 2021.jpg
Foto: Trh kože

V sobotu 23. októbra 2021 sa uskutoční už jubilejný 5. ročník edukačného podujatia pre verejnosť TRH KOŽE. Vzhľadom na stále zvyšujúci záujem verejnosti sa tento rok po prvý raz skutoční Trh kože súčasne v Bratislave (OC Eurovea), Banskej Bystrici (OC Europa) a Košiciach (OC Atrium Optima) v čase od 10.00 do 18.00 hod.. Všetky tri mestá budú zároveň virtuálne prepojené. Ide o jediné podujatie, ktoré prináša komplexné odborné informácie z oblasti klinickej dermatovenerológie s cieľom zvýšiť pozornosť a záujem ľudí  o starostlivosť o kožné problémy a ochorenia. Trh kože vznikol z iniciatívy agentúry ZEAL, s.r.o. spolupráci so Slovenskou dermatovenerologickou spoločnosťou.

„Tešíme sa, že aj napriek zložitej situácii uplynulých mesiacov, sa nám podarilo zachovať kontinuity tohto podujatia a rozširujeme sa ďalej. V minulom roku sme mohli Trh kože realizovať len online, ale aj tu nás záujem ľudí presvedčil o dôležitosti pokračovať. Trh kože sa už vyprofiloval na celoročnú edukačnú platformu, ľudia nám denne píšu a konzultujú svoje kožné problémy v internetovej poradni a spätne sa vracajú k odborným prednáškam v našom archíve“, uvádza riaditeľka podujatia Mgr. Lele Zemanová

Verejné a diskrétne poradne kože

Najväčší záujem návštevníkov od prvého ročníka Trhu kože je o bezplatné konzultácie s dermatológmi, ktorí budú k dispozícii celých osem hodín počas konania podujatia.  V každom meste bude pripravených 6 Verejných a 1 Diskrétna poradňa kože, kde sa budú môcť prihlasovať záujemcovia vopred cez registračný formulár na stránke www.trhkoze.sk, alebo v mieste konania. Registrácia bude potrebná aj vzhľadom na dodržanie odporúčaných pandemických opatrení.

Odborné diskusie lekárov

Súčasťou programu Trhu kože sú odborné prednášky popredných slovenských dermatológov, ktoré sú zmerané na rôzne terapeutické oblasti. V tomto roku budú diskusie v každom meste a prenášané online cez YouTube kanál Trh kože do ostatných miest. Zároveň ich bude možné sledovať cez webstránku a sociálne siete podujatia. Pripravované sú prezentácie na témy psoriatická choroba, atopický ekzém, atopická dermatitída, akné, rozacea, detská kože, rakovina kože a melanóm.

Presný program a zoznam lekárov v poradniach bude priebežne uverejňovaný na stránke www.trhkoze.sk

Informačný servis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk