5 tipov na vianočné darčeky pre mužov

Titulka unsplash.com_ 1.jpg
Foto: Unsplash

Vianočná nádielka sa nezadržateľne blíži. Aby sme vám ušetrili stres a aj čas, máme pre vás niekoľko tipov, čím obdarovať mužov na Vianoce. Potešte svojho partnera, otca, starého otca alebo kamaráta s nápaditým vianočným darčekom.

Darujte štýl

Ak obdarovaného muža dobre poznáte a trúfate si mu kúpiť nový kúsok do šatníka, práve oblečenie môže byť skvelým vianočným darčekom. Hlavne v nadchádzajúcich zimných mesiacoch každý muž ocení teplý sveter, štýlovú bundu alebo napríklad aj novú spodnú bielizeň.

Unsplash.jpg
Foto: Unsplash

Bezproblémové holenie

Podľa nášho názoru, jeden z najefektívnejších darčekov pre muža, je kvalitný holiaci strojček. Najnovšie technológie ponúkajú efektívne a šetrné holenie pre všetky typy fúzov, vďaka rôznym nástavcom. Novinku predstavuje tzv. mokré holenie, ktoré znižuje riziko tvorby vyrážok po holení.

Vždy na čas?

Hodinky pre mužov sú ako šperky pre ženy. Preto by ho mali správne reprezentovať a zdôrazniť jeho štýl. Obdarujte svojho partnera, otca, dedka či kamaráta hodinkami a spomenie si na vás vždy, keď sa na ne pozrie. Výber hodiniek by sa mal odrážať od preferovaného štýlu obdarovaného.

Unsplash.com_ 1.jpg
Foto: Unsplash

Zmyselná vôňa

Výroba pánskych parfumov je jeden z mála prípadov, keď sa spája chémia a umenie. Správna mužská vôňa dokáže zvýrazniť jeho osobnosť a získať si pozornosť jeho okolia. Je dôležité nájsť správnu koncentráciu vône. Príliš ľahká vôňa dokáže vyblednúť bez stopy; príliš intenzívna môže spôsobiť zbytočné bolesti hlavy. Populárne zložky sú pižmo, koža a drevité a korenisté tóny.

Starostlivosť o pleť aj pre mužov

Pánska starostlivosť o pleť urobila v posledných rokoch veľký pokrok. Chlapi si teraz môžu vyberať z čoraz širšej ponuky produktov a čoraz viac mužov považuje starostlivosť o pleť za neoddeliteľnú súčasť svojej každodennej rutiny. Darček ako kvalitná kozmetika je vždy dobrý nápad!

Pexels.com_ 1.jpg
Foto: Pexels

Informačný servis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk