Agresívny muž z Bratislavy zaútočil na pracovníka SBS sekerou a bejzbalovou pálkou

Agresivny muž pálka napadnutie
Foto: ilustračné, GettyImages

Poverený policajt obvinil 28-ročného Lukáša z Bratislavy z trestného činu výtržníctva.

Muž so sekerou a bejzbalovou pálkou zaútočil v Podunajských Biskupiciach na pracovníka súkromnej bezpečnostnej služby (SBS).

Poverený príslušník Policajného zboru (PZ) vzniesol obvinenie 28-ročnému Lukášovi z Bratislavy z trestného činu výtržníctva. Ako informovala na sociálnej sieti bratislavská krajská polícia, udalosť sa stala v nedeľu 10. apríla vo večerných hodinách pri jednej z predajní potravín v mestskej časti.

Po príchode policajných hliadok sa pred predajňou nachádzal muž, ktorý v jednej ruke držal sekeru a v druhej bejzbalovú pálku. „Muž vyčítal pracovníkovi SBS, že mu nepomohol pri predchádzajúcom konflikte na parkovisku v blízkosti predajne,“ uviedla polícia.

Po výčitkách ho výtržník fyzicky napadol a snažil sa ho udrieť čelom do tváre, čomu sa poškodený vyhol. „Následne sa páchateľ zahnal bejzbalovou pálkou, pracovníkovi SBS sa však podarilo pred úderom ochrániť,“ dodala polícia.

Po potýčke sa pracovník SBS presunul do zadnej časti predajne. Agresívny muž však začal vykrikovať aj po ostatných zamestnancoch potravín, že ich zabije. Po chvíli opustil priestory predajne a skončil v rukách polície. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk