Aj tento rok sa môžete tešiť na Letné kino na Kuchajde, príďte si aj vy pozrieť dobré filmy do prírody

letné kino na kuchajde nové mesto
Zdroj: Nové Mesto

Letné kino na Kuchajde je z roka na rok úspešnejšie. Tento rok je už 9. v poradí, kedy diváci môžu sledovať filmy v prírode.

Už 9 rok po sebe prináša bratislavské Nové Mesto stále populárnejšie Letné kino na Kuchajde. Každoročne sem letná filmová sezóna priťahuje tisíce divákov. Tento rok začína premietanie filmov v stredu 26. júna o 21.30 hod. Premieta sa vždy v stredu a v sobotu a to počas júla od 21.30 hod. a počas augusta od 21.00 hod.

Tak ako po minulé roky, aj tento rok budete filmy vyberať vy. Diváci majú možnosť vybrať spomedzi troch ponúknutých filmov. Dramaturgia je nastavená tak, aby si v priebehu leta prišli na svoje priaznivci rôznych filmových žánrov. Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke kina na Kuchajde alebo na facebookovej stránke Kino Kuchajda. V sobotu mi diváci môžu pozrieť prvý film – Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný. Už v tejto chvíli môžete rozhodovať aj o filme na sobotu 29. júla. V hre sú, Zoznamka, Bajkeri a LOVEnie.

Letné kino na Kuchajde sa za uplynulých osem rokov stalo mimoriadne obľúbeným miestom, kde nielen Novomešťania trávia letné večery. O tom, že je to jedno z najúspešnejších podujatí Kultúrneho leta, svedčí aj vysoká návštevnosť, minulý rok si jeden z filmov prišla dokonca pozrieť rekordná návšteva zhruba 2000 ľudí. Pestrá ponuka filmov, ktorú chystáme, je predpokladom, že ani tento rok tomu nebude inak,“ hovorí starosta Nového Mesta Rudolf Kusý.

Miestom projekcií je amfiteáter v priestoroch Kuchajdy pri vstupe od OC Polus s kapacitou približne 200 miest na sedenie. Ďalšie desiatky divákov môžu film sledovať romanticky na dekách. Premietať sa bude v prípade priaznivého počasia na veľkom plátne širokom šesť a vysokom štyri metre. Vstup do Letného kina na Kuchajde je bezplatný.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk