Aj toto leto bude v Ružinove plné kultúry a podujatí. Na toto všetko sa môžete tešiť

Kulturne leto ruzinov 3.jpg
Zdroj: Ružinov

Kultúrne leto v Ružinove opäť prinesie bohatý program plný kultúry a oddychu.

Mestská časť spolu s Cultus Ružinov, Ružinovským športovým klubom a s Kinom Nostalgia prinášajú počas leta niekoľko podujatí, ktoré budú pre návštevníkov zadarmo. Pravidelne môžete navštevovať letné kino v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere, ktoré sa bude konať vždy v utorok o 21.00 hod.

Každý pondelok, stredu a piatok si môžu prísť zacvičiť seniori na Nordic Walking, stretnutie cvičiacich bude pred DK Ružinov o 9.00 hod., alebo na Tai-či konajúce sa každú stredu od 13.00 do 14.00 hod. Vždy v utorok sa bude v čase od 18.00 do 19.00 hod. konať Cvičenie s FitCampom a každú nedeľu od 17.00 do 19.00 hod. Yoga a meditácia s Fredym Ayisim, oboje sa bude konať v Parku Andreja Hlinku.

Kulturne leto ruzinov 3.jpg
Zdroj: Ružinov

Milovníci umenia sa potešia z výstavy v Ružinoskej galérií a nadšenci dobrého jedla sa už isto nevedia dočkať najväčšieho Grill & beer festivalu v meste, ten sa uskutoční 18. júla v Parku Andreja Hlinku. Dobré jedlo a zdravý životný štýl sa spojí so vzťahom k prírode na podujatí Stvorení pre zdravie, ktoré sa koná 17. augusta.

Pri príležitosti 75. výročia SNP sa 28. augusta v DK Ružinov, uskutoční vernisáž fotografii z Frontového divadla, ktorá bude spojená s prednáškou. Záver programu Kultúrneho leta v Ružinove uzavrie Ružinovská opekačka a rozlúčka s letom a to 31. augusta pred DK Ružinov.

Kulturne leto ruzinov 3.jpg
Zdroj: Ružinov

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk