Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Prihláška - Ružinov
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj foto: ruzinov.sk
12. marca 2019 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDeň.skBratislavaDeň.sk Diskusia()

Ak chcete pracovať v komisii, ktorá má na starosti územné plánovanie a životné prostredie v Ružinove, teraz je ten správny čas

Mestská časť Ružinov zverejnila na svojej webovej stránku prihlášku za člena Komisie územného plánovania a životného prostredia v Ružinove.

Ak máte záujem pracovať v komisii, teraz je ten správny čas na podanie prihlášky. Ako sa píše na webovej stránke mestskej časti Ružinov, prihlášky je možné posielať do 1. apríla 2019.

„Mestská časť Bratislava – Ružinov by rada využila možnosť spolupráce s občanmi, ktorí sú odborníci v oblasti územného plánovania alebo životného prostredia,“ píše sa na webe.

Ako ďalej uvádza Ružinov, pokiaľ máte záujem podieľať sa na projektoch z tejto oblasti, prihlášku je potrebné poslať do pondelka 1. apríla 2019. K nej treba pripojiť aj svoj profesijný životopis a motivačný list.

Adresa, kam treba posielať prihlášky, je nasledovná: Komisie územného plánovania a životného prostredia, MZ MČ Bratislava-Ružinov, Mierová 21, 827 05 Bratislava 212. Prihlášku je možné poslať aj emailom, a to na adresu zapisovateľky komisie [email protected] Prípadne môžete prihlášku doniesť aj osobne – Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Ružinov, Mierová 21, Bratislava, zapisovateľka komisie územného plánovania a životného prostredia: Ing. arch. Patrícia Rusnáková.

„Komisia na základe posúdenia odborných životopisov a osobných pohovorov žiadosti vyhodnotí a návrh na zaradenie vybraného člena, resp. členov, predloží na schválenie miestnemu zastupiteľstvu,“ uviedla záverom bratislavská mestská časť Ružinov.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X