Ak chcete pracovať v komisii, ktorá má na starosti územné plánovanie a životné prostredie v Ružinove, teraz je ten správny čas

Prihláška - Ružinov
zdroj foto: ruzinov.sk

Mestská časť Ružinov zverejnila na svojej webovej stránku prihlášku za člena Komisie územného plánovania a životného prostredia v Ružinove.

Ak máte záujem pracovať v komisii, teraz je ten správny čas na podanie prihlášky. Ako sa píše na webovej stránke mestskej časti Ružinov, prihlášky je možné posielať do 1. apríla 2019.

„Mestská časť Bratislava – Ružinov by rada využila možnosť spolupráce s občanmi, ktorí sú odborníci v oblasti územného plánovania alebo životného prostredia,“ píše sa na webe.

Ako ďalej uvádza Ružinov, pokiaľ máte záujem podieľať sa na projektoch z tejto oblasti, prihlášku je potrebné poslať do pondelka 1. apríla 2019. K nej treba pripojiť aj svoj profesijný životopis a motivačný list.

Adresa, kam treba posielať prihlášky, je nasledovná: Komisie územného plánovania a životného prostredia, MZ MČ Bratislava-Ružinov, Mierová 21, 827 05 Bratislava 212. Prihlášku je možné poslať aj emailom, a to na adresu zapisovateľky komisie patricia.rusnakova@ruzinov.sk. Prípadne môžete prihlášku doniesť aj osobne – Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Ružinov, Mierová 21, Bratislava, zapisovateľka komisie územného plánovania a životného prostredia: Ing. arch. Patrícia Rusnáková.

„Komisia na základe posúdenia odborných životopisov a osobných pohovorov žiadosti vyhodnotí a návrh na zaradenie vybraného člena, resp. členov, predloží na schválenie miestnemu zastupiteľstvu,“ uviedla záverom bratislavská mestská časť Ružinov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk