Ak chcete vedieť, ako prejsť Slovensko za 31 dní s melónom v batohu alebo sa chcete dozvedieť viac o legendárnom Burning man festivale, zájdite na cestovateľský festival Cestou necestou

burning-man-pozadie-cestovatelsky-festival-gettyimages.jpg
Zdroj: GettyImages

Cestovateľský festival Cestou necestou prichádza do Bratislavy už po trinásty raz. 

Tentokrát rozšírený program sľubuje bláznivé, inšpiratívne a neskutočné príbehy (nielen) slovenských cestovateľov a to naraz až v troch prednáškových sálach pre ešte intenzívnejší pocit radosti z cestovania. Prednášky a zaujímavý program plný cestovateľských lahôdok je pre vás pripravený od 8. do 10. marca v DK Ružinov.

Svoj príbeh rozpovie bežkyňa, ktorá zabehla 470 kilo metrov za polárnym kruhom a jej bežeckým parťákom bol niekto, koho predtým poznala len z Instagramu. Dozviete sa, ako sa ide 4 260 kilometrov z Mexika do Kanady. Dvojica, ktorá absolvovala pešo cestu SNP naprieč Slovenskom za 31 dní s melónom v batohu, vás presvedčí, že za dobrodružstvom sa nemusíte vydávať na druhý koniec sveta.

Tradične nebude chýbať divácky obľúbená zostava LADA svetom, tentokrát zo súdka výpravy do Indie. Pripravte sa na nadmieru veselé rozprávanie o tom, ako sa kupuje Lada cez internet, v akom stave si také auto napokon prevezmete a čo s ním na potulkách v Indii zažijete.

V programe sú tento raz zaradené všetky kontinenty a všakovaké teplotné výkyvy od vlhkého peruánskeho pralesa, cez prašan v Britskej Kolumbii až po horúcu nevadskú púšť a legendárny Burning man festival. Prestopujeme veľkú časť Ázie aj Austrálie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk