Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kaplnka sv. rozalie lamac dominanta mapy.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: www.google.com
21. mája 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Ak vás baví grafika a ste kreatívni, tak sa neváhajte zapojiť do súťaže o logo Lamača

Lamač vyzýva obyvateľov, aby sa zapojili do súťaže o návrh loga mestskej časti.

Mestskej časti chýba logo, a preto je predmetom výzvy tvorba dizajn manuálu a návrhu printových materiálov (vizitky, hlavičkový papier, plagát). Lamač má v súčasnosti len erb, pečať a zástavu, chýba mu vizuálna identita v modernom zmysle. Pri výbere víťazného loga bude dôležitá kreativita súťažiacich a prihliadať sa bude na to, či logo mestskú časť výstižne charakterizuje a funkčne prezentuje ako v tradičných, tak aj moderných aplikáciách.

Do súťaže sa môžu zapojiť profesionálni grafickí dizajnéri a študenti umeleckých škôl. Účastníkom môže byť právnická aj fyzická osoba. Zamestnanci mestskej časti, miestni poslanci a členovia hodnotiacej komisie sa do súťaže zapojiť nesmú a ani nesmú byť v žiadnom realizačnom vzťahu voči súťažiacim.

Všetci môžu do súťaže poslať rôzne návrhy, pričom každý súťažný návrh grafického návrhu loga Lamača, dizajnu manuálu a návrhu tlačovín musí obsahovať:

  1. Návrh loga vo farebnom a čiernobielom prevedení (v krivkách).
  2. Návrh vizitky.
  3. Návrh hlavičkového papiera.
  4. Návrh plagátu.

V prípade, že návrhy nebudú úplné, alebo nebudú obsahovať všetky povinné prílohy, budú vyradené zo súťaže. Súťaž má dve kolá a je anonymná, takže členovia komisie nebudú vedieť o autoroch návrhov nič vopred. V prvom kole vyberie tri návrhy odborná komisia. V druhom kole budú vyberať spomedzi troch postupujúcich návrhov obyvatelia mestskej časti hlasovaním prostredníctvom online formulára na webe Lamača alebo poštou (prípadne osobne) formou hlasovacieho lístku uverejneného v časopise Lamačan.

Výhra a finančná odmena

Finančnú odmenu získajú prvý traja umiestnení autori po prvom kole. Odmena za tretie miesto je 300 eur, súťažiaci na druhom mieste získa 500 eur a víťaz bude odmenený 1 000 eurami. Preto neváhajte a zasielajte vaše návrhy do podateľne mestskej časti Lamač na Malokarpatskom námestí 9 alebo e-mailom na [email protected] Skompletizované návrhy môžte zasielať do 24. júna do 12.00 hod.

Pre inšpiráciu dodáva Lamač niekoľko zaujímavostí a možností ako tu tráviť čas. Obec založili v 16. storočí chorvátski kolonisti. Dominantou MČ je rímskokatolícky kostol svätej Margity, nachádza sa tu aj kaplnka svätej Rozálie z roku 1682. Už v minulosti bol známy ako vinárska oblasť a ako poľnohospodárska a ovocinárska zásobáreň pre bratislavské trhy. Lamač je mestská časť Bratislavy od roku 1946 a nachádza sa v okrese Bratislava IV. Ponúka záujemcom priaznivé podmienky na turistiku i cykloturistiku.

Viac informácii nájdete vo výzve MČ na tejto stránke.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X