Ako sa stať súčasťou miestnej komunity? Podujatie Ahoj sused v Ružinove vám to ukáže

Ahoj sused

Počas mája a júna sa uskutoční niekoľko podujatí, ktorých cieľom je oslava komunity a susedského ducha. Nenechajte si ujsť podujatie „Ahoj sused!“ v Ružinove, ktoré sa koná na deviatich miestach v máji a júni. 

V Ružinove sa chystá zaujímavé susedské podujatie s názvom Ahoj sused!. Jeho cieľom je posilniť puto medzi susedmi a vytvoriť skutočnú komunitu. Konať sa bude v podobe niekoľkých podujatí na viacerých miestach počas mesiacov máj a jún.

Chceme, aby to bola príležitosť, kde sa ľudia cítia ako súčasť skutočnej komunity, kde sa navzájom spoznajú a podporia,“ hovorí starosta Ružinova Martin Chren. Prvé stretnutie sa bude konať 4. mája na Trnávke, v útulnom parku na Vietnamskej ulici.

Pripravený je bohatý program, a to v čase od 15.00 do 18.00 hod. Účastníci sa môžu tešiť na rôznorodé aktivity vrátane detského divadielka, spoločenských hier pre všetky vekové kategórie, tvorivých dielní a dokonca aj Latinofitu pre tých, ktorí chcú rozhýbať svoje telo.

Spojte sa s nami a spoločne vytvorme príbeh, ktorý sa bude spomínať ešte dlho,“ vyzývajú organizátori. Ak máte už na 4. mája niečo iné, nezúfajte, pripravené sú ďalšie podujatia. Hneď nasledujúce je 5. mája v Prievoze v Czákyho záhradníctve, podujatia pokračujú 11. mája na Nivách na Trhovisku Miletičova v čase od 9.00 do 12.00 hod. a 12. mája na Trávnikoch v Parku A. Hlinku.

Opäť na Nivách v SD Nivy je program pripravený 18. mája a 19. mája je zas miestom udalostí Pošeň, Ihrisko Bachova. Na Štrkovci v Štrkoveckej lodenici bude stretnutie 25. mája, vo Vlčom hrdle na ihrisku Vlčie hrdlo bude program 26. mája a posledné stretnutie je 1. júna v Parku Ostredky. Každé podujatie začína o 15.00 a trvá do 18.00 hod. Viac nájdete na stránke Cultus Ružinov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk