Ako ste spokojní s bratislavským vianočným programom? Môžete ho ohodnotiť a vyhrať

Vianocne trhy bratislava hlavne namestie.jpg

Aké hodnotenie si zaslúžia Bratislavské Vianoce? Vyplnením dotazníka sa zároveň zaradíte do súťaže o rôzne zaujímavé ceny súvisiace s mestom.

Bratislavské Vianoce aj tento rok priniesli novinky a pestrý program. Ako sa vám tieto sviatočné aktivity páčia? Mesto to chce vedieť, a preto pre vás vytvorilo dotazník. Môžete v ňom vyjadriť vaše pocity, prípadne spomenúť čo vám chýbalo a čo sa vám veľmi páčilo. Dotazník je anonymný a jeho cieľom je porozumieť očakávaniam a predstavám návštevníkov pre organizáciu budúcich ročníkov.

Tento rok Bratislavské Vianoce priniesli novinky ako predĺženie trvania Hlavného Vianočného trhu až do Silvestra a vytvorenie Prívetivej zóny na Primaciálnom námestí. Jeho súčasťou je aj bohatý kultúrny program, v ktorom bolo zapojených množstvo mestských organizácii a tento rok aj všetky bratislavské mestské časti.

Vyplnenie tohto krátkeho dotazníka vám zaberie maximálne 5 minút. Prispejete ním však k zlepšeniu budúcich podujatí, ale zároveň vás aj zaradí do súťaže o skvelé ceny. Uvedením vášho mailu sa zaradíte medzi súťažiacich.

V hre sú ceny ako dizajnové hrnčeky z kolekcie Bratislavské ikony, mikiny s motívmi bratislavskej dlažby, tašky na mobil z recyklovanej banneroviny, rodinné vstupenky do Galérie mesta Bratislavy a Múzea Mesta Bratislavy a vstupenky do Divadla P. O. Hviezdoslava.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk