Ako stráviť večerné chvíle v Bratislave? Filmové leto pod holým nebom

Filmové leto.
Filmové leto. Foto: pixabay.com

Letné kiná mieria do hlavného mesta i tento rok. Vychutnajte si letné večery plné dobrých filmov pod holým nebom.

Bažant Kinematograf

Miestom premietania je Magio pláž na Tyršovom nábreží v Petržalke a celkovo ponúkne až 26 predstavení. Filmové projekcie sú často sprevádzané rozhovormi s hosťami a prepojené s inými aktivitami na Magio pláži, ako napríklad rôznymi koncertmi, športovými aktivitami a podobne. Premietanie filmov prebieha päťkrát do týždňa okrem štvrtkov a piatkov do 12. augusta.

Kuchajda

Premietania prebiehajú vždy v stredu a v sobotu po zotmení (v júli o 21.30 hod., v auguste o 21.00 hod.) v areáli prírodného kúpaliska Kuchajda. Na webovej stránke kino.nakuchajde.sk môžete hlasovať za jeden z troch ponúkaných filmov. Stránku treba sledovať, aby ste mohli zahlasovať za váš obľúbený film.

SNG

Projekcie sa konajú každú stredu do 28. augusta, vždy o 20.30 hod. v galerijnej kaviarni Berlinka v Esterházyho paláci. Filmy si môžete vychutnať pri pive, víne alebo osviežujúcom letnom drinku. Vstupné je jednotné – 3 eurá za projekciu. Vstupenky sa kupujú na mieste, rezervácie sú možné výhradne cez portál kino.filmeurope.sk (nezahŕňajú rezerváciu miesta na sedenie).

Programy letných kín nájdete na kinematograf.sk, kino.nakuchajde.skkino.filmeurope.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk