AKTUÁLNE: Na D1 je obmedzená premávka, došlo ku zrážke záchranky, nákladiaka a osobného auta

Nehoda zachranka kamion osoba policia maps.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Nehoda na Diaľnici D1 spôsobila nečakané komplikácie v doprave. Zrážka vozidiel, vrátane rýchlej zdravotnej pomoci, viedla k obmedzeniu premávky. Čo sa stalo a ako to ovplyvní vašu cestu?

Dopravní policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave sú v pohotovosti v súvislosti s dopravnou nehodou, ku ktorej došlo vo štvrtok 11. januára krátko pred 9.00 hod. na diaľnici D1 smerom na Petržalku. Stretlo sa viacero vozidiel, vrátane rýchlej zdravotnej pomoci, osobného motorového vozidla a nákladného auta.

Podľa dostupných informácií došlo počas nehody ku zraneniam jedného z vodičov. Vodič osobného auta bol ľahko zranený a následne prevezený do nemocnice na ošetrenie. Dychová skúška na mieste neukázala prítomnosť alkoholu u žiadneho z vodičov. Situácia je momentálne komplikovaná a premávka je vedená v strednom jazdnom pruhu.

Dopravní policajti vyzývajú vodičov, aby sa riadili pokynmi polície, a ak je to možné, využili alternatívne trasy. Minimalizujú tak časové oneskorenia aj riziká ďalších komplikácii v doprave. Situácia na mieste je v pohybe, a príslušníci polície vykonávajú všetky nevyhnutné úkony s cieľom čo najrýchlejšie obnoviť normálny priebeh dopravy.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk