Ako prvá sa v žilinskej nemocnici narodila Diana Alexandra zo Žiliny

24903_gettyimages 1288911659 640x420.jpg

1.1.2023 (Webnoviny.sk) – Prvým novorodeniatkom v roku 2023 narodeným v žilinskej Fakultnej nemocnici s poliklinikou je malá Diana Alexandra. O 1:20 ju priviedla na svet mamička Patrícia zo Žiliny. Informovala o tom hovorkyňa nemocnice Lenka Záteková.

„Dievčatko sa narodilo sekciou, pretože sa na svet vypýtala predčasne už v 34. týždni tehotnosti s mierami 2 240 gramov a 46 centimetrov,“ priblížila prvý tohtoročný pôrod v žilinskej nemocnici Záteková.

Viac k témam: Novorodenec
Zdroj: Webnoviny.sk – Ako prvá sa v žilinskej nemocnici narodila Diana Alexandra zo Žiliny © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk