Býk pobehoval po diaľnici D2 medzi Bratislavou a Stupavou, privolaný bol aj poľovník

28558_gettyimages 1366301470 640x420.jpg

17.3.2023 (SITA.sk) – Po diaľnici D2 medzi Bratislavou a Stupavou sa v piatok dopoludnia pohyboval voľne pustený býk, privolaný poľovník ho usmrtil. Informáciu pre agentúru SITA potvrdil bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

„V priebehu dnešného dňa sme zaznamenali na diaľnici D2 voľne pohybujúceho sa býka. Premávka bola na nevyhnutne potrebný čas usmerňovaná príslušníkmi Policajného zboru. Informáciou o zrážke býka s vozidlami nedisponujeme, k usmrteniu býka prišlo privolaným poľovníkom,“ uviedol Szeiff.

Viac k témam: Býk, Diaľnica D2
Zdroj: SITA.sk – Býk pobehoval po diaľnici D2 medzi Bratislavou a Stupavou, privolaný bol aj poľovník © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk