Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
konkurz-seniori-divadlo-bratislava-ruzinov-gettyimages.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ilustračná foto: GettyImages
13. februára 2019 InéŽivotný štýl v Bratislave od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Alžbetinské naivné divadlo Bratislava hľadá hercov v seniorskom veku

Mestská časť Ružinov, Cultus Ružinov, AkSen o.z. a Alžbetinské naivné divadlo Bratislava vyhlasujú konkurz na obsadenie hereckých rolí do novopripravovaných divadelných hier.

Požiadavkami na uchádzačov sú seniorský vek, pokiaľ možno trvalý pobyt v Ružinove, ako i ochota vykonávať dobrovoľnú činnosť a podriadiť sa kolektívu. Nácvik bude obvykle dvakrát do týždňa v trvaní približne tri hodiny. Konkurz sa uskutoční v piatok 22. februára o 13.00 hod. v Spoločenskom dome Prievoz v miestnosti číslo 14. Spomedzi uchádzačov vyberie nových hercov výberová komisia.

Alžbetínske naivné divadlo má cieľ každý rok naštudovať dve nové hry. Preto potrebuje získavať nových aktívnych členov, prednostne mužov. Táto činnosť zlepšuje nielen telesnú, ale aj mentálnu kondíciu seniorov. K hre sa pristupuje ako k zábave, umocnenej tým, že súčasne zabáva iných, najmä vrstovníkov. V kolektíve sa tvorí priateľská, skoro až rodinná atmosféra,“ hovorí herec ochotníckeho divadla, František Šatan.

Všetky informácie uchádzačom a záujemcom poskytne František Šatan prostredníctvom telefónu na číslel 0903 517 465 prípadne mailom [email protected]

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X