Americká kapela The Offspring zahrá v júni v Bratislave

The offspring youtube.jpg

Americká punk-rocková kapela The Offspring vystúpi 13. júna v Incheba Expo Aréne. Fanúšikovia a fanúšičky sa môžu tešiť na známe hity aj novinky z pripravovaného albumu.

„Na Slovensko sa veľmi tešíme. Keď sme nedávno hrali v Česku, bolo to úžasné, som si istý, že Slováci vytvoria rovnako skvelú atmosféru. Zahráme naše najväčšie hity, no i novinky z albumu, ktorý chystáme. Verím, že si to užijete,“ odkázal spevák a gitarista kapely Dexter Holland.

The Offspring vznikli v roku 1984. Debutovali o päť rokov neskôr eponymnou štúdiovkou, na ktorú nadviazali albumom Ignition (1992). Preraziť sa im však podarilo až s treťou nahrávkou Smash (1994), ktorá obsahovala hity ako Come Out and Play či Self Esteem. Nasledovali albumy Ixnay On The Hombre (1997), Americana (1998), Conspiracy Of One (2000), Splinter (2003), Rise And Fall, Rage And Grace (2008) a Days Go By (2012). Medzi ich ďalšie známe skladby patria aj All I Want, Gone Away, Pretty Fly (For A White Guy), Why Don’t You Get A Job?, The Kids Aren’t Alright, Original Prankster či Want You Bad. Súčasnú zostavu tvoria Dexter Holland (spev, gitara), Kevin „Noodles“ Wasserman (gitara), Greg K. (basgitara) a Pete Parada (bicie).

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk