Ani tento víkend sa nudiť nebudete. Toto všetko je v ponuke:

Menu_na_vikend_ba.jpg
SITA, youtube.com

Týždeň prešiel a opäť vám prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Special Place Fest

Najväčší indoor drum & bassový event v Bratislave Special Place Fest je späť. Letná edícia v Nu Spirit Clube privíta počas dvoch víkendových dní nielen créme de la créme lokálnej scény, ale hlavne dve výrazné mená súčasnej svetovej dnb scény. Zabaviť sa môžete v piatok a v sobotu od 21. hodiny.

Noc kostolov

V piatok od 16.30 hod. sa koná medzinárodné podujatie Noc kostolov. Na Cukrovej 4 je pripravený pestrý program: uvedenie knihy, koncert detských spevokolov, diskusia o sakrálnej architektúre, koncert kapely no Jazz but Cash, ktorá zahrá piesne Johnnyho Casha, pásmo čítania poézie a spevu a omnoho viac.

Gurmán Fest Bratislava 2016

Ôsmy ročník obľúbeného gastronomického festivalu prezentujúceho tie najlepšie reštaurácie, šéfkuchárov, vinárov, farmárov či predajcov rôznych delikates sa uskutoční od piatka do nedele na Dostihovom závodisku v Petržalke. Čaká vás veľa dobrého jedla a zábavy.

Istropolitana Project

Festival Istropolitana Projekt je jediným svojho druhu v stredoeurópskom priestore a dáva divadelníkom jedinečnú príležitosť medzinárodnej konfrontácie svojej práce, názorov a tvorby. Na pôde divadelnej fakulty môžete do piatka do stredy sledovať súťažné projekty divadelných vysokých škôl.

Kde bolo, tam bolo

Jedinečné interaktívne a kreatívne podujatie určené nielen tým najmenším, ale aj ich rodičom sa uskutoční 11. a 12. júna v centre Bratislavy. Nosnou témou tohto ročníka je svet Inakosti. V sobotu a v nedeľu si môžete vychutnať rozprávkovú krajinu Inakosti, v ktorej sa fantázii medze nekladú.

Bratislava Design Week 2016

Cesta ako prirodzená súčasť dizajnu, profesie dizajnéra aj sveta okolo nás. Cesta v obraznom slova zmysle, ktorou musí prejsť tvorca aj objekt, aby sa stal skutočnosťou. Cesta v rôznych spôsoboch objavovania je témou festivalu, ktorý sa bude do nedele konať v Starom Meste.

Hriešne dobré víkendy

Celé leto potrvajú Hriešne dobré víkendy, počas ktorých sa môžete tešiť na bohatú ponuku zvýhodnených nákupov špičkových značiek. Každý víkend vás čaká iná nádielka výhodných zliav. Pre výhodné doplnenie letného šatníka v Auparku musíte splniť len tri kroky. Viac info TU.

Deň Vyšehradskej kultúry

V4 oslavuje 25 rokov a v sobotu od 15. do 22. hodiny sa preto na Hviezdoslavovom námestí predstaví viacero súborov z krajín vyšehradskej štvorky. Viac info TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk