Arriva hľadá nových vodičov v Bratislavskom kraji, láka na náborový príspevok 3-tisíc eur

Nové autobusy, ktoré spoločnosť Arriva Trnava zaradila na prímestské linky v okolí Trnavy a Piešťan. Trnava, 10. november 2021.
Foto: SITA/Pavol Machovič

Ak si hľadáte prácu ihneď, možno vás osloví práve táto pracovná ponuka. Novým zamestnancom ponúka dopravca rad benefitov.

Máte vodičský preukaz a nebojíte sa jazdiť ako vodič či vodička autobusu? Dopravca Arriva Mobility Solutions stále hľadá nové posily. Mzda začína na sume 6,10 eur/hodina, po zaučení sa zdvihne na minimálne 1500 eur.

Náplň práce

Vodič alebo vodička bude jazdiť s autobusom na zastávky v Bratislavskom kraji a prepravovať cestujúcich. Lístky sa predávajú u vodiča a bude potrebné pracovať aj s peniazmi.

V inzeráte nie sú spomenuté ďalšie práce v súvislosti so starostlivosťou o autobusy ako tankovanie, čistenie interiéru a pod. Dopravca prisľúbil, že vodiči budú jazdiť v nových autobusoch.

Podmienky na kandidátov a benefity

Výhodou je predošlá prax na pozícii vodiča autobusov. Kandidáti musia mať platnú kvalifikačnú kartu vodiča sk. D, výborné vodičské schopnosti, rýchle a pohotové reakcie či vedieť dobre komunikovať.

Noví zamestnanci dostanú ubytovanie zadarmo, pracovnú uniformu či 5 % navýšenie platu každý rok. Ak podpíšete pracovnú zmluvu do pondelka 28. februára, získate náborový príspevok 3-tisíc eur. V prípade odporučenia kolegu získate ďalších 600 eur.

Ďalšie informácie

Uchádzať sa o miesto môžete zaslaním životopisu na email praca@arriva.sk alebo kontaktovaním tel. čísla 0915 188 881. Reagovať sa dá taktiež cez Profesiu.

Termín nástupu do zamestnania je ihneď. Arriva pôsobí na Slovensku od roku 2008 a v Bratislavskom kraji zabezpečuje prímestskú autobusovú dopravu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk