Autá na predaj aj pre náročných

ŠKODA Rapid
ŠKODA Rapid

Dochádza vášmu starému autu dych? Chcete si už dlhšie dopriať nové osobné vozidlo, no vaše aktuálne nároky sú naozaj veľké? Kúpu už dlho neodkladajte a už dnes sa začnite obzerať po aute, ktoré vás uspokojí nielen svojim výkonom a vzhľadom, ale aj originalitou či dokonca jeho raritným výskytom na slovenských cestách. Práve také môžete nájsť aj v predajni spoločnosti Todos, ktorá svojim zákazníkom ponúka kvalitné autá na predaj v Bratislave, i v pobočkách v ďalších mestách na Slovensku.

Overená tradícia si drží svoju popularitu

Na Slovensku sa už dlhodobo tešia najväčšej popularite automobily značky ŠKODA, ktorá je synonymom kvality. V jej prospech však hrá nielen silné meno, ale aj dostupná ponuka vozidiel, ktorá dokáže zaujať širokú klientelu ľudí. Zahŕňa jednoduché a finančne dostupné vozidlá, autá pre mladých, väčšie rodinné autá či manažérske automobily. Všetky vozidlá disponujú vysokou kvalitou materiálového prevedenia či celkového spracovania a okrem nich rozhodne osloví aj funkčný a nadčasový dizajn. V Todose si okrem vozidiel ŠKODA, môžete preskúmať a následne si vybrať vášho favorita aj z vozidiel Fiat alebo Alfa Romeo. Okrem autorizovaného predaju áut zameraného na vozidlá spomínaných producentov, poskytujú v Todose aj ich zmluvný servis.

Unikátnosť na slovenských cestách

Ak patríte medzi tú najnáročnejšiu klientelu a chcete vlastniť neobyčajné auto, spoločnosť Todos vám dokáže ponúknuť niečo naozaj zaujímavé. Už aj po slovenských cestách sa môžete premávať v exkluzívnych automobiloch amerických značiek Cadillac a Corvette a užívať si v nich nielen skutočný luxus, ale aj pocit jedinečnosti. Ich modely nájdete práve Todose, ktorý je výhradným zástupcom týchto dvoch značiek v oblasti predaja a servisu na Slovensku.

Predaj áut s výhodným financovaním

Okrem tradičných či naozaj exkluzívnych vozidiel vám spoločnosť Todos ponúka na jednom mieste aj zaujímavý spôsob financovania. Využiť môžete napríklad možnosť kúpy auta na leasing, ktorý získate priamo u predajcu bez zložitého vybavovania. Výberu nového automobilu aj vďaka tomu už nič nebráni.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk