Auto ukradnuté z viedenského letiska sa našlo v Bratislave. Zlodejov vypátrali a zadržali

Kolaz bratislava policia kradez auta.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Rýchla a efektívna spolupráca s partnermi zabezpečila úspešné riešenie prípadu krádeže vozidla a zachytila podozrivých zločincov ešte predtým, než stihli uniknúť. SIRENE a polícia dokázali svoju schopnosť rýchleho a účinného zásahu v prospech verejnej bezpečnosti.

Spolupráca bratislavských policajtov a príslušníkmi SIRENE dopadla výborne, spoločnými silami dolapili zlodejov auta z viedenského letiska. Pár hodín po nahlásení krádeže osobného auta z letiska vo Viedni rakúskej polícii, policajti z odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV zaznamenali úspech.

Podarilo sa im identifikovať podozrivých mužov a získať informácie o odcudzenom vozidle. Nepretržitá komunikácia s príslušníkmi SIRENE a operatívno-pátracia činnosť viedli policajtov do druhého bratislavského okresu k miestu, kde sa nachádzalo odcudzené vozidlo.

Ďalšie zistené informácie ich následne priviedli do Petržalky, kde sa mali nachádzať podozriví muži z predmetnej krádeže. Policajti ich na mieste obmedzili na osobnej slobode a predviedli na policajné oddelenie na ďalšie procesné úkony.

Vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti voči konkrétnym osobám sa v súčasnosti zaoberajú príslušníci rakúskej polície, pričom policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV poskytujú intenzívnu súčinnosť v rámci vyšetrovania.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk