Automaty na lístky MHD niekto oblepil plagátmi Pavla Freša, župan sa od nich dištancuje

Pavol_freso_automaty_na_listky_fb.jpg

Novozrekonštruované automaty na cestovné lístky sú polepené plagátmi župana Pavla Freša s heslami typu „Lanovka vyrieši dopravu v Bratislave“. Pavol Frešo sa od toho dištancuje a vyhlasuje, že ide iba o negatívnu kampaň voči jeho osobe.

Na takto polepené automaty úradujúci župan zareagoval veľmi promptne. Ako píše na svojom fb, „kampaň do župných volieb sa rozbehla, a to trochu špinavým spôsobom. Niekto ukradol moju fotku a začal oblepovať automaty na lístky MHD v Bratislave. Takže – nie sú to moje nálepky, nie je to moja kampaň, ja som ešte ani neoznámil svoju kandidatúru. Ale zdá sa, že niekomu ležím v žalúdku. Od týchto nálepiek sa dôrazne dištancujem.“

Frešo žiada ľudí, aby mu zdieľaním statusu pomohli zabrániť pokračovaniu vytvárania vizuálneho smogu a šíreniu klamstiev.

„Ak niekde takú nálepku uvidíte, pošlite mi jej fotku na email fresopavol+nalepky@gmail.com a my sa spolu s tímom postaráme o odstránenie. Keďže na župe máme všetko v poriadku, tak sa neprajníci rozhodli pustiť do obehu aspoň nálepky, ktorými znepríjemňujú deň tým, ktorí si chcú kúpiť lístky a aj tým, ktorí na čistotu majú dohliadať,“ uviedol.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk