Avon pochod aj tento rok podporí ženy s rakovinou prsníka

Pochod proti rakovine prsníka
SITA

V Bratislave sa bude tento víkend konať 9. ročník Avon pochodu. Podujatie sa uskutoční 17. júna na Bratislavskom hrade.

Pochod sa bude konať v piknikovom duchu. Organizátori odporúčajú zúčastneným, aby si priniesli so sebou deku. Pochod sa bude konať v prostredí Východnej terasy hradu, pre deti a dospelých je pripravený program plný zábavy. Cieľom projektu je podporiť krásnu myšlienku – zdravé prsia.

Pochod proti rakovine prsníka
SITA

Na hlavnom pódiu bude moderovať Milan „Junior“ Zimnýkoval. Na pódiu sa predstavia interpreti ako Korben Dallas, Polemic či Jana Kirschner.

Na vedľajšom pódiu sa budú konať prednášky a diskusie na tému rakoviny pŕs a boja proti nej. Na pódiu sa predstavia aj ambasádori, ktorí budú robiť rozhovory s návštevníkmi, v kombinácii s autogramiádou.

Pochod proti rakovine prsníka
SITA

Vstupenkou na toto podujatie je Tričko proti rakovine prsníka 2017. Kúpou trička získa návštevník možnosť pozrieť si zadarmo expozície Slovenského národného múzea umiestnené na Bratislavskom hrade. Cena trička pre dospelú osobu je 14,99 eur a pre dieťa je to 12,99 eur. Pochod sa nesie v duchu hesla Nerieš.

Železničná spoločnosť Slovensko preplatí 100 % z ceny lístka na cestu z Bratislavy. Podmienkou je vstupenka na akciu a registrácia v stane na podujatí.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk