Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Oprava cesty na Bajkalskej ulici, kolóny
SITA
10. júla 2018 Správy BratislavaDopravné správy z ciest Bratislava od BratislavaDen.skbratislava.sk, © BratislavaDen.sk Diskusia()

Bajkalská ulica bude do nedele čiastočne uzavretá

V týchto dňoch prebieha na Bajkalskej ulici v oboch smeroch rekonštrukcia cesty – v úseku medzi Trnavskou cestou a Vajnorskou ulicou (ide o lokalitu medzi Tromi vežami a novostavbou národného futbalového štadióna). Výmena povrchu vozovky by mala byť ukončená 15. júla.

Práce sú rozdelené do šiestich etáp, prvé dve sú už ukončené, v súčasnosti prebieha tretia. Do piatku budú v rámci tohto kroku realizovať dokončovacie práce po frézovaní.

Počas štvrtej etapy bude uzavretý pravý jazdný pruh od Vajnorskej po priechod pre chodcov pri troch vežiach. Počas víkendu budú asfaltovať pravý jazdný pruh od Trnavskej cesty po priechod pre chodcov pri Troch vežiach. Počas asfaltovania bude uzatvorená účelová komunikácia okolo HANT arény. Zastávka MHD bude dočasne zrušená a presunutá na nástupištia Slovak lines pri troch vežiach, nástupištia Slovak lines pri troch vežiach budú obmedzené. Prejazdný zostane jeden jazdný pruh.

Piatu aj šiestu etapu rovnako vykonajú počas víkendu. Počas piatej etapy bude pokračovať asfaltovanie pravého jazdného pruhu od priechodu pre chodcov pri Troch vežiach až po križovatku s Vajnorskou ulicou a počas tohto kroku dôjde k uzatvoreniu vjazdu do účelovej komunikácie pred Troma vežami (tá bude zobojsmernená), vjazdu na parkovisko pred bufetom Športovisko, vjazdu na ČSPH Slovnaft a Junáckej ulice. Nástupištia Slovak lines pri troch vežiach budú obmedzené, zastávka MHD pri Junáckej bude zrušená bez náhrady počas celých asfaltovacích prác. Prejazdný bude jeden jazdný pruh.

Počas poslednej etapy budú asfaltovať ľavý jazdný pruh od Trnavskej cesty až po Vajnorskú naraz (vrátane odbočovacích a križovatkových pruhov). Počas tohto kroku dôjde k uzatvoreniu otáčacích jazdných pruhov z a na Bajkalskú.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X