Barbie príde za vami čistiť Ružinov, pridajte sa aj vy na upratovaciu akciu v spolupráci s Barbie

S barbie upraceme ruzinov.jpg
Foto: CULTUS Ružinov

Barbie a Ružinov spájajú sily v boji proti neporiadku. Príďte a pridajte sa k veľkej upratovacej akcii pri Štrkoveckom jazere a ukážte, že upratovanie môže byť zábavné a prospešné zároveň. Deti aj dospelí budú mať možnosť zapojiť sa do čistenia okolia a zároveň si užiť program plný zábavy a tvorivosti.

V nedeľu 21. apríla 2024 od 15.00 hod. sa v Ružinove uskutoční veľká upratovacia akcia pod záštitou Barbie. Pod heslom „Upratovanie je hračka“ sa stretne množstvo dobrovoľníkov a rodín, aby spoločne zveľadili prostredie okolo Štrkoveckého jazera a ukázali, že čistenie môže byť nielen prospešné, ale aj zábavné. Podujatie sa uskutoční pri príležitosti osláv Dňa Zeme.

Program akcie bude plný zábavy a aktivity pre celú rodinu. Okrem samotného upratovania smetí a odpadu v okolí jazera sa deti aj dospelí môžu tešiť na divadelné predstavenie s príbehom Včielky Elky pre najmenších divákov od divadla Etudy, tvorivé dielne a ďalšie atrakcie.

Ak máte záujem zapojiť sa do tejto zážitkovej akcie a pomôcť s čistením okolia Štrkoveckého jazera, neváhajte. Príďte v nedeľu medzi 15.00 a 18.00 hod. pri Štrkoveckú lodenicu, kde dostanete ochranné rukavice a vrecia na odpad v ikonickej ružovej farbe. Vstup je zadarmo, takže neváhajte a pridajte sa k Barbie a Ružinovu v boji proti neporiadku.

Táto iniciatíva je spoločným úsilím mestskej časti Ružinov, CULTUS Ružinov a Barbie, ktorí veria, že spoločnými silami môžeme vytvoriť príjemnejšie prostredie pre nás všetkých a pre budúce generácie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk