Baví vás práca s číslami? Petržalka hľadá novú posilu na finančné oddelenie

žena, business, firma
Foto: ilustračné, Gettyimages

Na petržalský miestny úrad sa hľadá nový referent alebo referentka rozpočtu.

Ak by vám vyhovovala práca na finančnom oddelení vo verejnej správe a v Petržalke, čítajte ďalej. Nástupný plat začína na sume 1250 eur. Termín nástupu je streda 1. december.

Náplň práce

Nový zamestnanec alebo zamestnankyňa bude vykonávať rozpis rozpočtu, záväzných a orietačných ukazovateľov či kontrolovať rozpočtové krytie výdavkov. V prípade potreby referátov a oddelení vystaví objednávky.

Do programového systému je potrebné zapisovať údaje o rozpočtových položkách. K plneniu rozpočtu bude potrebné priebežné vykonávanie kontroly. Nebude chýbať spolupráca s inými oddeleniami miestneho úradu.

Benefity a požiadavky

Predpokladom na prácu je, aby kandidátov bavila práca s číslami, mali skúsenosť s plánovaním výdavkov a kontrolou čerpania položiek či vedeli vystaviť objednávky.

Z benefitov získa nový zamestnanec príspevok na stravovanie či 5 dní dovolenky naviac. Absolvuje všetky potrebné školenia a kurzy.

Ďalšie informácie

Prihlásiť sa na pozíciu je možné do utorka 23. novembra. Ak vás ponuka zaujala, môžete zaslať životopis cez Profesiu alebo na email praca@petrzalka.sk.

Ak nedostanete správu, znamená to, že ste do ďalšieho kola pohovoru nepostúpili. Viac informácií nájdete tu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk