Biorezonancia: Nové vyhliadky alternatívnej medicíny

Obrazok2 1.jpg
Foto: Pexels

Svet zdravotníctva sa neustále vyvíja a objavujú sa nové metódy liečby. Jednou z tých, ktoré získavajú pozornosť, je biorezonancia.

Je to špeciálny diagnostický a terapeutický postup, ktorý je založený na teórii, že každá látka, bunka, či predmet má svoju jedinečnú frekvenciu a vytvára elektromagnetické vlnenie.
V článku si prečítate na akom princípe funguje, ako prebieha vyšetrenie a aké výsledky môžete očakávať.

Na akom princípe funguje biorezonancia?

Frekvencie a elektromagnetické vlnenia sú najdôležitejšími silami v prírode. Riadia výmenu látok, rast, rozloženie hormónov, pocit bolesti a ostatné fyzikálne prejavy života.

Biorezonančné centrum používa prístroj Bicom Optima. Prístroj obsahuje biologický filter, ktorý rozdeľuje frekvenčné vlnenie pacienta na harmonické a patologické. Harmonické vlnenie zosilňuje a patologické zoslabuje. S pomocou špeciálnej elektroniky a modulačnej podložky Bicom sa frekvenčné vzorky z terapeutickej časti transformujú do magnetických frekvenčných vzoriek.

Príklad:
Ak máte zápal, biorezonancia ho môže zistiť pomocou patologických frekvencií. Patologické frekvencie prístroj eliminuje vysielaním harmonizujúcich frekvencií. Je to ako keby prístroj komunikoval s vaším telom v jeho jazyku a pomáhal mu obnoviť rovnováhu.

Ako prebieha biorezonancia?

Ak chcete vyskúšať bezbolestnú metódu, ktorá môže priniesť významné zlepšenie vášho zdravotného stavu a kvality života, skúste biorezonanciu v Bratislave. Prečítajte si viac o tom ako biorezonancia prebieha.

Obrazok1 1.jpg
Foto: ALTA MEDICA

Prvá návšteva

Pri prvej návšteve sa uskutoční vstupné komplexné testovanie, ktoré trvá približne deväťdesiat minút. Toto vyšetrenie sa vykonáva prostredníctvom prístroja Bicom Optima. Následne konzultujeme váš zdravotný stav a zdravotné ťažkosti.

Analýza

Pomocou prístroja Bicom Optima odborník analyzuje energetické blokády vo vašom tele. Zistí, ktoré orgány je potrebné podporiť, aby sa vo vašom organizme obnovila rovnováha. Rovnako je možné zistiť prítomnosť vírusov, baktérií, plesní, parazitov, ťažkých kovov či elektrosmogu.

Terapia

Po dokončení analýzy sa pre vás naplánuje konkrétna biorezonančná terapia, ktorá trvá približne jednu hodinu. Počas tejto terapie sa „napĺňa” energiou špeciálny čip. Funguje ako nosič informácií o upravenej energii, ktorá pomáha telu obnoviť rovnováhu v čase medzi jednotlivými terapiami.

Opakovanie biorezonančnej terapie vrátane kontrol je individuálne podľa charakteru problémov, akútnosti choroby a vášho celkového stavu.

Aké výsledky očakávať?

Biorezonancia môže priniesť významné zlepšenie zdravotného stavu. Pomáha pri odstraňovaní toxínov z tela, zlepšuje obranyschopnosť a podporuje celkovú rovnováhu organizmu. Mnohí ľudia uvádzajú zlepšenie chronických zdravotných problémov, ako sú alergie, migrény alebo tráviace problémy.

Biorezonancii môžete dať šancu aj v prípade, že vás trápia akútne ochorenia dýchacích ciest, bolesti chrbtice a pohybového ústrojenstva alebo napríklad chronická únava. Biorezonancia nemá žiadne nežiaduce účinky a jej výsledky je možné pozorovať ihneď. Výsledky po biorezonancii sú individuálne a môžu sa líšiť v závislosti od zdravotného stavu.

Miesto biorezonancie v súčasnom zdravotníctve

Biorezonancia je oblasť, ktorá ponúka alternatívne možnosti pre pochopenie a liečbu mnohých zdravotných problémov. Je vhodná ako doplnková metóda a nemala by úplne nahrádzať tradičnú medicínu. Ak máte vážne alebo pretrvávajúce zdravotné problémy, mali by ste sa obrátiť na viacerých odborníkov a nespoliehať sa len na jeden druh liečby.

Biorezonancia môže byť užitočný nástroj v rámci celkového prístupu k zdraviu. Ako pri všetkých formách liečby, je však dôležité pristupovať k nej s kritickým myslením.

Tento článok nie je autorským obsahom SITA.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk