Bodku za novomestským kultúrnym letom dá Katka Knechtová, Miro Jaroš a ohňostroj

Knechtova jaros maskova sita youtube.jpg

Bohatý kultúrny a športový program pripravila mestská časť Nové Mesto na záver Kultúrneho leta 2018, ktorý sa uskutoční v sobotu 8. septembra v areáli prírodného kúpaliska Kuchajda. Celodenný program je už tradične vyskladaný tak, aby si v ňom našiel každý niečo zaujímavé.

„Dopoludňajší program, ktorý začne o 10., sme koncipovali ako zábavné rodinné dopoludnie, kde na návštevníkov čaká množstvo súťaží, detské atrakcie, maľovanie na tvár či vozenie na loďkách po jazere Kuchajda,“ vraví starosta Nového Mesta Rudolf Kusý. Okrem množstva atrakcií nebudú chýbať ani tvorivé dielne, kde si deti budú môcť napríklad vyraziť vlastnú mincu.

Zaujímavé koncerty i ohňostroj

Popoludňajší program na Kuchajde odštartuje o 15. hodine koncertom populárneho detského speváka Mira Jaroša, nasledovať bude detská tanečná skupina S3T Kidz. Deti zatancujú tri choreografie, s ktorými úspešne reprezentovali na viacerých medzinárodných súťažiach. Po detských tanečníkoch a kúzelníkovi príde na pódium víťazka poslednej edície československej talentovej speváckej súťaže SuperStar Tereza Mašková.

Večernú časť kultúrneho programu otvorí vystúpenie Starmanie, ktorá odohrá najväčšie slovenské a české hity. Vyvrcholením záverečného programu Kultúrneho leta 2018 v Novom Meste bude koncert jednej z najúspešnejších slovenských speváčok a skladateliek Kataríny Knechtovej, po ktorej príde na rad obľúbená ohňová šou a veľkolepý ohňostroj. Vstup na celodenné podujatie na Kuchajde je zdarma.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk