Boli ste svedkom lúpeže vo vlaku z Bratislavy do Komárna? Ozvite sa polícií a pomôžte s vyšetrovaním

Policia lupez kradez pachatel zlodej.jpg
Foto: ilustračné, KR PZ Bratislava

Polícia pátra po svedkoch incidentu z vlaku, kde muž okradol ženu. Vyšetrovaním sa zistilo, že sa pri incidente nachádzali aj iní cestujúci.

Ak ste boli svedkom otrasného napadnutia a lúpeže vo vlaku smerujúceho z Bratislavy do Komárna, ozvite sa polícií a pomôžte pri vyšetrovaní. K incidentu došlo 7. marca v čase okolo 13.40 hod.

Muž si prisadol k žene a vypýtal si od nej 350 eur, mobil a zlato, ktoré má na sebe. Vyhrážal sa jej fyzickým napadnutím a začal žene násilne strhávať prsteň zo žltého kovu, pričom sa tomuto poškodená bránila zovretím ruky v päsť. Žena sa naďalej bránila, aj keď sa jej snažil strhnúť náušnice. Muž ju preto udrel päsťami do tváre.

Podozrivého 44-ročného Tibora zadržali. Len nedávno bol prepustený na slobodu. Počas vyšetrovania okolností tohto prípadu bolo zistené, že v čase spáchania tohto incidentu sa v blízkosti poškodenej ženy nachádzali aj iní cestujúci. Pri preukázaní viny pred súdom mu hrozí trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov.

Občania disponujúci akýmikoľvek informáciami k tomuto incidentu ich môžu nahlásiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj, alebo mailom na tomas.glaus@minv.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk