Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Primacialny palac bratislava sportovec roka mapy.jpg
Foto: ilustračné, www.google.sk
4. marca 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Bratislava hľadá odborných hodnotiteľov do komisie, ktorá udeľuje granty

Magistrát hlavného mesta vyhlásil výzvu na výber odborných hodnotiteľov pre hodnotenie žiadostí o udelenie grantu.

Odborná hodnotiaca komisia bude hodnotiť žiadosti o udelenie grantu Hlavného mesta SR Bratislavy z grantového programu na podporu kultúry Ars Bratislavensis. Členom odbornej komisie môže byť nominovaný len špecialista v danej oblasti s praxou v hodnotení projektov v relevantných inštitúciách vo vzťahu k posudzovanej oblasti a zároveň nie je poslancom hlavného mesta. Člen odbornej hodnotiacej komisie nemôže žiaden vzťah či spojitosť so žiadateľom. Tiež sa vylučuje, aby člen hodnotiacej komisie hodnotil projekt, v ktorom má priamy alebo nepriamy osobný záujem, ktorý by spôsobil konflikt záujmov.

Výzva sa vyhlasuje v zmysle schváleného Štatútu grantového programu hlavného mesta na podporu kultúry Ars Bratislavensis, ktorý slúži na podporu a realizáciu:

  1. umeleckých a kultúrnych projektov a aktivít celomestského, nadmestského a medzinárodného významu, ktoré sa realizujú v Bratislave, ktoré propagujú Bratislavu v zahraničí, alebo ktoré sa realizujú v iných mestách na Slovensku za účelom propagácie Bratislavy,
  2. podujatí, konferencií, workshopov a seminárov s umeleckou tematikou,
  3. vydávania publikácií, kníh a tlačovín o Bratislave, alebo propagujúcich určité oblasti života a osobností Bratislavy,
  4. aktivít a projektov multižánrového charakteru,
  5. ochrany hmotného kultúrneho dedičstva.

Žiadosti je potrebné zaslať spolu s povinnými prílohami v termíne do 12.marca na adresu: Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, Oddelenie kultúry, školstva, športu a mládeže, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava. Na obálku je potrebné uviesť len: „Odborný hodnotiteľ Ars Bratislavensis – neotvárať“. Zároveň je potrebné zaslať svoj životopis vo formáte .docx e-mailom na: [email protected], pričom do predmetu správy je potrebné uviesť: „odborny hodnotitel Ars Bratislavensis“.

V minulom roku hlavné mesto Slovenskej republiky prostredníctvom grantového programu na podporu kultúry Ars Bratislavensis podporilo 320 projektov v celkovej sume 330-tis. eur. Podrobnejšie informácie nájdete na tejto webovej stránke mesta.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X