Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
výtlky, Škody po výtlkoch uhrádzajú z havarijného poistenia. V prípade, že vodič nemá havarijné poistenie, zástupcovia poisťovní odporúčajú na miesto, kde došlo k poškodeniu auta privolať políciu. Policajný záznam mu totiž uľahčí nárokovanie si odškodnenia u zodpovedného správcu. Na snímke výtlky na košických cestách prvej triedy. Košice, 27.február 2015. Foto: SITA/Jozef Jarošík
Foto: ilustračné, SITA
13. júna 2016 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2016

Bratislava plánuje opravy a údržbu ciest za 24 miliónov eur, ponuky môžete zasielať do 12. júla

Hlavné mesto SR Bratislava vyhlásilo verejnú súťaž na opravy a údržbu ciest počas štyroch rokov za predpokladanú cenu 24 miliónov eur bez dane z pridanej hodnoty (28,8 milióna eur vrátane dane).

Ide o súčasť realizácie projektu komplexného zabezpečenia udržateľnosti kvality komunikácií v Bratislave. Vyplýva to z informácií zverejnených vo Vestníku verejného obstarávania.

Zákazka je rozdelená na dve časti. Jedna je zameraná na plošné opravy komunikácií predbežne za 14,84 mil. eur a druhá na rutinnú a štandardnú údržbu komunikácií v objeme 9,16 mil. eur bez dane.

Uchádzači môžu predkladať ponuky do 12. júla, lehota na ich otváranie je 25. júla, pričom rozhodnúť má elektronická aukcia. Hlavné mesto na základe výsledku tendra predpokladá uzavrieť rámcovú dohodu najviac s tromi účastníkmi.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X