Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zlaty erb ocenenie ba.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: Bratislava.sk
15. novembra 2018 Zaujímavosti od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Bratislava získala ocenenie za najlepšiu webovú stránku mesta v súťaži ZlatyErb

V stredu 14. novembra sa v priestoroch hotela Crowne Plaza uskutočnilo slávnostné odovzdanie ocenení ZlatyErb.sk 2018.

Hlavné mesto SR Bratislava si z tohto podujatia tento rok odnieslo prvú cenu za najlepšiu webovú stránku mesta na Slovensku spolu s Trenčínom a Novými Zámkami. Vyhlásenie výsledkov 15. ročníka súťaže samospráv Slovenska ZlatyErb.sk 2018 sa už tradične konalo počas medzinárodného kongresu ITAPA v Bratislave, ktorý patrí medzi najväčšie podujatia v SR so zameraním na digitalizáciu verejnej správy. Tohto roku sa do súťaže zapojilo 81 samospráv.

Hlavné mesto Bratislava na začiatku apríla 2018 spustilo prehľadnejšiu, užívateľsky prístupnejšiu a vizuálne modernejšiu novú webovú stránku www.bratislava.sk, ktorá nahradila predošlý web. Nové moderné webstránky spĺňajú aktuálne technické štandardy, majú jednoduchšiu štruktúru a umožňujú užívateľom rýchly prístup k potrebným a aktuálnym informáciám. Nové webové stránky podporujú participáciu alebo zapájanie občanov do diania v meste, sú transparentnejšie a poskytujú viac informácií z rôznych oblastí, ako napríklad doprava, strategické projekty a služby občanom.

Zlatyerb4.jpg

Vylepšený web, ktorý pre mesto dodala firma Millennium, už získal popri cene zo súťaže ZlatyErb.sk 2018 aj cenu Microsoft Awards 2018 v súťaži o najlepšie a najinovatívnejšie IT projekty, keď mesto Bratislava uspelo v kategórii Verejná správa a rozvoj moderného mesta.

Súťaž ZlatyErb.sk každoročne vyhlasuje Únia miest Slovenska a eSlovensko spoločne so Združením informatikov samospráv Slovenska a Úniou nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Hlavným cieľom súťaže je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie smerujúce k zvýšeniu kvality služieb pre verejnosť. Ceny ZlatyErb.sk sú udeľované v troch hlavných kategóriách: Najlepšia stránka obcí, Najlepšia stránka miest a mestských častí a Najlepšia stránka samosprávneho kraja.

Zlatyerb5.jpg

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X