Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Zlaty erb ocenenie ba.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: Bratislava.sk
15. novembra 2018 Zaujímavosti od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Bratislava získala ocenenie za najlepšiu webovú stránku mesta v súťaži ZlatyErb

V stredu 14. novembra sa v priestoroch hotela Crowne Plaza uskutočnilo slávnostné odovzdanie ocenení ZlatyErb.sk 2018.

Hlavné mesto SR Bratislava si z tohto podujatia tento rok odnieslo prvú cenu za najlepšiu webovú stránku mesta na Slovensku spolu s Trenčínom a Novými Zámkami. Vyhlásenie výsledkov 15. ročníka súťaže samospráv Slovenska ZlatyErb.sk 2018 sa už tradične konalo počas medzinárodného kongresu ITAPA v Bratislave, ktorý patrí medzi najväčšie podujatia v SR so zameraním na digitalizáciu verejnej správy. Tohto roku sa do súťaže zapojilo 81 samospráv.

Hlavné mesto Bratislava na začiatku apríla 2018 spustilo prehľadnejšiu, užívateľsky prístupnejšiu a vizuálne modernejšiu novú webovú stránku www.bratislava.sk, ktorá nahradila predošlý web. Nové moderné webstránky spĺňajú aktuálne technické štandardy, majú jednoduchšiu štruktúru a umožňujú užívateľom rýchly prístup k potrebným a aktuálnym informáciám. Nové webové stránky podporujú participáciu alebo zapájanie občanov do diania v meste, sú transparentnejšie a poskytujú viac informácií z rôznych oblastí, ako napríklad doprava, strategické projekty a služby občanom.

Zlatyerb4.jpg

Vylepšený web, ktorý pre mesto dodala firma Millennium, už získal popri cene zo súťaže ZlatyErb.sk 2018 aj cenu Microsoft Awards 2018 v súťaži o najlepšie a najinovatívnejšie IT projekty, keď mesto Bratislava uspelo v kategórii Verejná správa a rozvoj moderného mesta.

Súťaž ZlatyErb.sk každoročne vyhlasuje Únia miest Slovenska a eSlovensko spoločne so Združením informatikov samospráv Slovenska a Úniou nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Hlavným cieľom súťaže je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie smerujúce k zvýšeniu kvality služieb pre verejnosť. Ceny ZlatyErb.sk sú udeľované v troch hlavných kategóriách: Najlepšia stránka obcí, Najlepšia stránka miest a mestských častí a Najlepšia stránka samosprávneho kraja.

Zlatyerb5.jpg

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X