BratislavaDen.sk má takýto nový dizajn. Web beží na serveri používajúcom energiu z obnoviteľných zdrojov od nemeckej firmy

Befunky collage.jpg
Foto: BratislavaDen.sk

Bratislavský internetový denník BratislavaDen.sk už sedem rokov prináša aktuálne správy. Pod portál BratislavaDen.sk spadajú tiež domény mestských častí ako PetrzalkaDen.sk, RuzinovDen.sk a ďalšie, v celkovom počte 18.

K hlavnej Facebook stránke BratislavaDen.sk s 24-tisíc fanúšikmi patrí aj facebooková stránka „Stará Bratislava na fotografiách a obrazoch – BratislavaDen.sk“ s 38-tisíc ľuďmi. Tvoria ju najmä milovníci starej Bratislavy, taktiež aj fanúšikovia histórie hlavného mesta. Web disponuje aj komunitnými skupinami zaoberajúcimi sa sprostredkovaním práce s 84-tisíc ľuďmi, a realitami s 58-tisíc ľuďmi, ktoré sú veľmi aktívne.

BratislavaDen.sk sa mesačnými návštevnosťami na úrovni okolo 250 000 RU, teda reálnych užívateľov, radí k najnavštevovanejším regionálnym portálom v hlavnom meste.

BratislavaDen.sk od nového roka prináša aj celoslovenské spravodajstvo a pripravuje aj spustenie portálu na sprostredkovanie pracovných ponúk, ktorý bude prepojený s najväčšími Facebook skupinami na sprostredkovanie práce v regióne.

Novinkou je aj fakt, že portál beží na serveri od nemeckej spoločnosti, ktorá na prevádzku datacentra využíva energiu z obnoviteľných zdrojov, čím BratislavaDen.sk prispieva k ochrane životného prostredia.

Web zeleny bratislavaden.jpg
Foto: BratislavaDen.sk

Nový dizajn BratislavaDen.sk na webe www.bratislavaden.sk

Web o bratislavaden.jpg
Foto: BratislavaDen.sk

Bližšie informácie o BratislavaDen.sk:

Informacie o bratislavaden.jpg
Foto: BratislavaDen.sk

BratislavaDen.sk spadá pod skupinu webov iSicommerce. Patrí sem jeden z najnavštevovanejších portálov s obsahom o zdraví od zdravotníkov Zdravoteka.sk so 400-tisíc čitateľmi mesačne a spravodajské ZdravotnickeSpravy.sk. Pre podnikateľov a živnostníkov je určený portál Podnikam.sk, a sociálna sieť a databáza firiem Foaf.sk s dosahom na približne 200-tisíc ľudí mesačne. Regionálne portály BratislavaDen.sk a NitraDen.sk disponujú najväčšími komunitnými stránkami na Facebooku, sumárna návštevnosť webov je približne 350-tisíc ľudí. Do skupiny sa radí aj portál ByvanieHrou.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk