Bratislavčan Andrej ukradol auto, dlho si ho však neužil a skončil v rukách polície

Kradez auta policia.jpg

Majiteľ auta ráno objavil prázdne parkovacie miesto na Koceľovej ulici a bezodkladne informoval políciu, čím sa spustil reťazec udalostí.

Prípad ukradnutého auta bol v krátkom čase vyriešený. Operatívno-pátracia činnosť kriminalistov druhého bratislavského okresu sa ukázala ako rozhodujúca pri odhalení páchateľa. K prípadu došlo v utorok 26. decembra, kedy majiteľ prišiel o svoje auto značky Opel.

Včasná reakcia policajtov z Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II a intenzívne vyšetrovanie zabezpečili, že ukradnuté vozidlo skončilo opäť v správnych rukách. Majiteľ auta, ktorý ráno objavil prázdne parkovacie miesto na Koceľovej ulici, bezodkladne informoval políciu, čím sa spustil reťazec udalostí.

Policajná hliadka identifikovala ukradnuté auto odstavené na Kulíškovej ulici, a to vďaka úzkej spolupráci s majiteľom auta. Následne sa pozornosť upriamila na osobu zodpovedajúcu popisu podozrivého, ktorým, podľa zistení polície bol 33-ročný Andrej M. z Bratislavy.

Podozrivá osoba sa objavila na zastávke MHD Farského v Petržalke. Policajti muža zadržali a po dôkladnej kontrole zistili, že má na taštičke pripevnený diaľkový ovládač od ukradnutého auta.

Po otázkach zo strany polície Andrej M. priznal vinu a bol obmedzený na osobnej slobode. Andreja M. čaká obvinenie z trestného činu krádeže, ktoré mu bolo vznesené zo strany vyšetrovateľa.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk