Bratislavčana zadržala polícia po tom, ako cez internet ponúkal žene zvrátený sex

Muž väzba väzenie mreže koronavirus
Foto: ilustračné, GettyImages

Muž čelí obvineniu z trestného činu ohrozovania mravnosti a prečinu propagácie sexuálnych patologických praktík.

Polícia zadržala 37-ročného muža z Bratislavy, ktorý cez internet ponúkal žene sexuálny styk s ňou a so zvieraťom.

Obvineniu z trestného činu ohrozovania mravnosti a prečinu propagácie sexuálnych patologických praktík čelí 37-ročný A. P. z Bratislavy, ktorému na základe zabezpečenej dôkaznej situácie vzniesol obvinenie policajný vyšetrovateľ tretieho bratislavského okresu,“ uviedla na sociálnej sieti bratislavská krajská polícia.

Obvinený mal prostredníctvom sociálnej siete nadviazať komunikáciu s používateľkou sociálnej siete, ktorej za finančnú odmenu ponúkal sexuálny styk s ňou a so zvieraťom. „V rámci komunikácie jej muž zaslal aj fotografiu znázorňujúcu takúto praktiku,“ dodala polícia.

Policajti na základe príkazu sudcu Okresného súdu v Bratislave, ako aj súhlasu prokurátora okresnej prokuratúry vykonali domovú prehliadku, pri ktorej zaistili veci dôležité pre ďalšie konanie, ako napríklad rôznu elektroniku, telefóny a USB nosiče.

Zároveň bol v rámci tohto úkonu zadržaný aj 37-ročný muž. Toho následne eskortovali na príslušné policajné oddelenie a po vykonaní potrebných úkonov umiestnili do cely policajného zaistenia,“ doplnila polícia. Za takéto konanie mužovi hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody až na dva roky.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk