Bratislavčanka Petrana zo show Ruža pre nevestu prekvapila: Rozchod po pár mesiacoch vzťahu

Ruža pre nevestu, rozchod
Foto: Instagram/petranagala, tvmarkizaofficial - koláž Bratislavadeň

Petrana Galatea bola jedinou účastníčkou známej reality show v semifinále, ktorá býva v Bratislave. S úspešným podnikateľom tvorili pár už od natočenia poslednej epizódy.

Ak pravidelne sledujete televíziu Markíza, zrejme ste počuli o show Ruža pre nevestu. Počas niekoľkých týždňov bojovalo 18 dievčat o srdce podnikateľa Tomáša Tarra.

Podnikateľ žije dlhodobo v thajskom Bangkoku. Ako sám tvrdil, do show prišiel hľadať partnerku na vážny vzťah, ktorá by mu rozumela nielen po ľudskej stránke, ale akceptovala by aj to, že žije momentálne prevažne v zahraničí.

Napätie počas epizód

Prvá časť show sa točila v Turecku a z posledných častí sme videli, že dievčatá a Tomáš sú už späť na Slovensku. Jednou z najvýraznejších postáv bola youtuberka a študentka Petrana Galatea. V tureckej vile mala hlavne ku koncu pobytu konflikty s inými dievčatami, čo vyvrcholilo tým, že sa s ňou pár dní žiadna z nich nebavila.

Po návrate na Slovensko strávil Tomáš s každou z posledných 3 dievčat rande a večeru s rodinou. Rande Tomáša a Petrany začalo na Bratislavskom hrade, pokračovalo jazdou na motokárach a zakončilo večerou s mamou a kamarátkou mladej študentky.

Ruža pre nevestu, rozchod
Na spoločnom rande na Bratislavskom hrade. Foto: Instagram/ tvmarkizaofficial

Petrana sa prebojovala až do finále, kde stála v svadobných šatách spolu s Mirkou a čakala, ktorej z nich dá Tomáš prsteň. Šťastie sa usmialo na Bratislavčanku. Toto rozhodnutie rozdelilo divákov na dva tábory – niektorí mladému páru priali, podľa iných si mal Tomáš vybrať staršiu a skúsenejšiu Mirku.

Ruža pre nevestu, rozchod
Petrana a Tomáš počas finále. Foto: Instagram/petranagala

Prečo im to nefungovalo

Pár pôsobil pár dní po skončení show na sociálnych sieťach šťastne. Z fotografií bolo zrejmé, že Petrana bola už niekoľkokrát za svojím vyvoleným v Bangkoku, vyskúšala miestne špeciality a pozrela si krásy, ktoré toto thajské hlavné mesto ukrýva.

O to väčší šok bol, keď dvojica ohlásila rozchod. Vzťah dvojice vydržal iba niekoľko mesiacov. Petrana na sociálnej sieti napísala, že sa k sebe ihneď s Tomášom nasťahovali a nemali ani možnosť klasicky randiť. Hoci majú veľa spoločného, rozdeľuje ich zároveň odlišný pohľad na svet.

„Tomášove priority boli iné ako moje a čím dlhšie sme boli spolu, tým viac sa to prejavovalo. Prekážkou vo vzťahu bola aj diaľka a cestovanie. Tomáš priznal, že na Slovensko neplánuje chodiť tak často, ako predpokladal, a ja, najmä kvôli štúdiu, nemám kapacitu toľko cestovať,“ ozrejmila youtuberka.

Dodala, že celá situácia ju mrzí a podnikateľa naozaj ľúbila. „Užili sme si spolu krásne chvíle, veľa ma toho naučil a som za náš čas spolu vďačná,“ uzavrela.

Ruža pre nevestu, rozchod
Dvojica netvorila pár ani rok. Foto: Instagram/petranagala

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk