Bratislavčanka si vyberala jasné obete svojich útokov, napádala výlučne mužov

Policia napadnutie agresivna zena.jpg

Žena napadla mestského policajta a vyšetrovaním sa zistilo, že už predtým napadla iných mužov. Podľa jej slov počas vyšetrovania v napádaní mužov nemienila prestať.

Policajti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V aktuálne vyšetrujú sériu nezvyčajných udalostí, ktoré sa týkajú agresívneho správania 35-ročnej Bratislavčanky. Žena je podozrivá zo spáchania niekoľkých násilných útokov na mužské obete.

Prvý incident sa odohral začiatkom tohto mesiaca, kedy bola policajná hliadka privolaná na jednu z čerpacích staníc na Bratskej ulici. Podľa oznámenia mala táto žena útočiť na verejného činiteľa, ktorým bol mestským policajtom. Informácie naznačujú, že mladá žena najprv začala slovnými vyhrážkami zabitím, ale neskôr prešla k fyzickému útoku. Mestského policajta udrela do tváre zovretou päsťou. Po incidente bola zadržaná a musela čakať na príchod hliadky Policajného zboru.

Agresívna Bratislavčanka bola umiestnená v cele policajného zaistenia. Po ďalšom vyšetrovaní sa ukázalo, že to nebol izolovaný prípad. Žena sa dopustila viacerých podobných útokov, pri ktorých boli obeťami vždy muži. Útoky sa odohrali na zastávkach verejnej dopravy. Z jej výpovedí vyplýva, že mala v úmysle v takomto nezákonnom správaní pokračovať.

Na ženu sa tiež vzťahoval príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody a z uvedeného dôvodu ženu aj eskortovali do ústavu na výkon trestu odňatia slobody. Aktuálnym cieľom polície je preskúmať všetky trestné činy spojené s týmito útokmi a prijať príslušné opatrenia v súlade s právom.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk