Bratislavčanky, pozor: Pri tomto lese sa obnažoval muž a prenasledoval mladú ženu

muž v lese
Foto: ilustračné, Gettyimages

Muž prenasledoval ženu, ktorá bola na prechádzke so psom, až takmer k bráne paneláka. Na prenasledovanie si trúfol počas dňa, kedy bolo ešte svetlo.

V Bratislave bolo za posledné roky nahlásených niekoľko incidentov, kde zohrávalo hlavnú rolu obnažovanie. Stoja za ním predovšetkým muži, pričom si vyberali na odhaľovanie intímnych partií verejné priestranstvá, MHD či nákupné centrá.

Nepríjemnú skúsenosť zažila žena z Dlhých Dielov, keď bola počas tohto týždňa na prechádzke so psom. O incidente informoval jej snúbenec Martin na sociálnej sieti a príspevkom chcel varovať ostatných obyvateľov a obyvateľky, aby si dávali pozor.

Prenasledovanie za bieleho dňa

Žena sa nachádzala pri vstupe do lesa na Veternicovej ulici. Psíka vzala na prechádzku približne o 18.00 hod. Ostala poriadne šokovaná, keď si všimla masturbujúceho muža, ktorý ju začal prenasledovať.

Muž ju sledoval takmer až k vchodu paneláku a počas celej cesty si niečo sám pre seba hovoril. „Snažila sa čo najrýchlejšie vyjsť z lesa a keď bola asi 5 metrov od zadného vchodu do paneláka, tak ju prestal prenasledovať,“ opísal pre Bratislavadeň pán Martin. Dotyčného neodradila ani hodina, kedy je ešte počas dňa dobre vidieť a nie je úplná tma.

Išlo o muža do 35 rokov, bol vyšší, mal plnšiu postavu, takmer holú hlavu a nemal bradu. Žena si zapamätala aj jeho oblečenie – biela bunda a fľakaté bledé modré rifle. Pán Martin dodal, že incident nahlásili na polícii a bolo začaté trestné stíhanie.

Podobné incidenty

V diskusii pod príspevkom sa o svoje zážitky podelili niektoré obyvateľky. Pani Boba zažila podobný incident pri Karloveskom ramene.

„Muž za bieleho dňa masturboval, keď sa tam prechádzalo veľa ľudí. Bola som znechutená. Oslovila som jedného muža, bol tam s deťmi, lebo som sa bála a on, že čo má s tým robiť… Kaser s korením odporúčam,“ napísala.

Pred niekoľkými dňami sa v susednej Dúbravke odohralo taktiež prenasledovanie, avšak už počas noci. Bežkyňu na pomedzí ulíc Pri Kríži a Cabanova sledoval muž, podľa jej slov bol opitý. Cestou narazila na zaparkované auto s vodičkou, ktorá ju pustila dnu a hneď zamkla. Muž chvíľu vyčkával, či bežkyňa nevyjde z auta, no napokon to vzdal a odišiel.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk