Bratislavčanky, pozor: Tento muž sa zameriava na mladé ženy a prenasleduje ich

prenasledovanie muž
Foto: archív Alžbeta Kov - koláž Bratislavadeň

Obyvateľka zažila nepríjemnú skúsenosť s mužom, pričom priamo pred jej očami prenasledoval mladú ženu.

V meste sa vyskytuje veľa čudákov. Niektorí ostávajú ľahostajní k okoliu, iní sú odvážnejší a okoloidúcim sa nielen prihovárajú, ale pokúšajú sa tiež o fyzický kontakt. Jeden takýto čudák „striehne“ aj v Karlovej Vsi.

Prenasledovanie za bieleho dňa

Pani Alžbeta sa podelila o nepríjemnú skúsenosť, kedy sa terčom obťažovania stala jej vlastná kamarátka. Ako opísala obyvateľka pre Bratislavadeň, bola v Karlovej Vsi s dcérkou a kamarátom, plánovali nakúpiť v neďalekom Lidli.

Neznámy muž sa zameral na kamarátku pani Alžbety. Mala so sebou psíka a prechádzala cez podchod okolo muža, ktorý si spieval a následne jej bol v pätách.

Keď muž dobehol na zastávku medzi iných ľudí, na chvíľu sa upokojil. Mladá žena prešla na druhú stranu cez priechod pre chodcov, kde stretla pani Alžbetu s kamarátom. Pozdravili sa a každý pokračoval ďalej. V tomto momente sa neznámy muž rozbehol za kamarátkou pani Alžbety.

prenasledovanie muž
Foto: archív Alžbeta Kov

Napadol iného muža

Muž žene našťastie nič nestihol urobiť. Potom sa vybral na električku v smere do centra mesta, pričom sa pripojil k pani Alžbete a jej kamarátovi, ktorí už na rovnakú električku čakali. Mal vraj škaredý úsmev a varovali ho, aby išiel preč a nechal ženy na pokoji. Prípad na polícii nenahlásili. „Pán bol nafetovaný,“ tvrdí obyvateľka.

Pani Alžbeta stihla muža vyfotografovať. V čase incidentu mal na sebe oblečenú šedú bundu, modré športové tenisky, tmavý ruksak a na hlave mal nasadenú tmavomodrú čiapku. Muž meria okolo 160 centimetrov.

prenasledovanie muž
Foto: archív Alžbeta Kov

V diskusii na sociálnej sieti pán Peter uviedol, že s týmto mužom sa taktiež stretol. Nejakú dobu sa rozprávali a muž mu ponúkal látku nazývanú toulén. Následne ju sám užil a Petra chcel napadnúť, no nepodarilo sa mu to.

Pani Silvia videla muža pri Tescu Lamač, kde popíjal s bezdomovcami. Podľa viacerých ľudí je muž bezdomovec a prespáva v bratislavskej nocľahárni. Videli ho aj v Dúbravke či Ružinove, kde mal tiež behať za mladými ženami.

Naša redakcia dostala tip, že má ísť údajne o hľadaného muža z Trebišova. Dôvodom je to, že ide o osobu v ochrannej liečbe. O bližšie informácie sme požiadali OR PZ v Trebišove.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk