Bratislavská mestská polícia hľadá nových kolegov, získajú náborový príspevok 2-tisíc eur

Mestská polícia

Uchádzači musia mať aspoň 21 rokov či ukončené úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Láka vás práca v policajnom zbore? Máte príležitosť uchádzať sa o miesto v bratislavskej mestskej polícii. Finančné ohodnotenie začína na sume 900 eur, ku ktorému budú prirátané ďalšie príplatky.

Náplň práce

Člen alebo členka mestskej polície bude vykonávať dohľad nad verejným poriadkom v Bratislave a chrániť život, zdravie a majetok obyvateľov. Zároveň bude chrániť aj životné prostredie v meste.

Dôležitou súčasťou práce je i dohliadanie na mladistvých, aby nespôsobovali na verejnosti problémy a nepili alkohol. Prioritou je zabezpečiť, aby sa Bratislavčania a ostatní návštevníci cítili bezpečne.

Nové posily budú budovať dobré meno bratislavskej mestskej polície. Keď prejdú uchádzači výberovým procesom, čakajú ich tri mesiace v školiacom stredisku v Bratislave.

Podmienky na uchádzačov a benefity

Ak máte menej ako 21 rokov, táto práca nie je pre vás. Uchádzači musia byť zároveň fyzicky, zdravotne a duševne spôsobilí či mať ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Z benefitov dostanú noví členovia polície náborový príspevok vo výške 2-tisíc eur, príspevok na bývanie do výšky 100 eur, budú jazdiť MHD zdarma. Dostanú príplatky za vedenie služobného auta.

Ďalšie informácie

Ide o prácu na plný úväzok a termín nástupu je ihneď. Ak uchádzač prejde úspešne osobným výberovým konaním, absolvuje písomné preskúšanie zo slovenského jazyka i preverenie fyzickej zdatnosti a psychodiagnostické vyšetrenie.

Ak vás pracovné miesto oslovilo, viac informácií nájdete na tomto linku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk