Bratislavská MHD hľadá nových revízorov, zarobia si lepšie ako personalisti či predavačky

MHD, lístky
Foto: Facebook/ DPB - koláž Bratislavadeň

Uchádzači musia spĺňať niekoľko podmienok, napríklad byť komunikatívni, mať odolnosť voči stresu či nekonfliktnú povahu.

Hľadáte si prácu a bývate v hlavnom meste? Kariéru môžete rozbehnúť v Dopravnom podniku Bratislava (DPB), ktorý aktuálne hľadá niekoľko nových revízorov MHD.

Ide o prácu na plný úväzok. Termín nástupu je dohodou. Nástupná mzda sa pohybuje od 700 do 1900 eur, pričom základná mzda je 700 eur + podielová prémia (nárok na podielovú prémiu vzniká až po kompletnom zaučení v skúšobnej dobe).

Pracovať sa bude prevažne v teréne – hlavnou pracovnou náplňou je kontrola cestovných lístkov v autobusoch, trolejbusoch alebo električkách. Nebude chýbať denný kontakt s cestujúcimi či vodičmi.

DPB požaduje od kandidátov, aby boli bezúhonní, čo preukážu výpisom z registra trestov. Psychologická spôsobilosť sa preverí prostredníctvom psychologického vyšetrenia na referáte psychológie DPB. Kandidáti musia byť tiež komunikatívni, asertívni, emociálne stabilní a poznať základy slušného správania. Vyžaduje sa znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni B1.

Nových revízorov čaká celý rad benefitov, ako napríklad zľava 90 % z ceny ročného predplatného lístka na MHD pre nich a rodinných príslušníkov, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, pomoc s ubytovaním v Bratislave, Multisport karta a i.

Na webe Profesie sme porovnali priemerný zárobok iných pracovných miest v Bratislave s platom revízorov. Predavačka v nákupnom centre zarobí v priemere od 1000 do 1300 eur, personalista v biznis centre od 1300 do 1500 eur a recepčná v zdravotníckom zariadení od 886 eur, z čoho plynie, že revízor dostane vyšší nástupný plat.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk