Bratislavská polícia pomáhala zakliesnenému srncovi, riešila aj rozbité sklo na automobile

srnec
ilustračné: pixabay.com

Bratislavská mestská polícia má za sebou perný týždeň, svedčia o tom aj ďalšie prípady, ktoré museli policajti riešiť.

Ako uviedla Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy vo svojom hlásení, mestskí policajti boli nútení pri jednom zo svojich zásahov privolať si na pomoc aj príslušníkov Hasičského a záchranného zboru. Podľa slov polície, mestskí policajti privolali hasičov k požiaru budovy pri Dome športu, ktorý sa nachádza na Junáskej ulici. Ako doplnila mestská polícia, hasičom sa podarilo požiar dostať pod kontrolu, no príčina jeho vzniku zatiaľ nie je známa.

Príslušníci bratislavskej polície pomáhali aj srncovi, čím sa ocitli v nie celkom prirodzenej situácii. „Mestskí policajti riešili v sobotu predpoludním nie úplne bežnú situáciu, kedy počas výkonu hliadkovej činnosti v Podunajských Biskupiciach na Lieskovskej ceste spozorovali srnca zakliesneného v oplotení bývalej predajne Baumax,“ uvádza polícia. Ako dodávajú bratislavskí policajti, z tohto dôvodu okamžite vyrozumeli hospodára poľovného združenia, ktorý srnca z plotu vyslobodil.

Ďalším z prípadov, kde zasahovala polícia hlavného mesta SR, bolo rozbitné okno na zaparkovanom motorovom vozidle. „V nedeľu krátko pred 18-tou hodinou hliadka Expozitúry Bratislava II spozorovala na Uzbeckej ulici zaparkované motorové vozidlo, ktoré malo zo strany spolujazdca rozbité okno,“ píše sa na webe polície. Ako ďalej uvádzajú policajti, kvôli rozbitému oknu vzniklo podozrenie, že bol spáchaný trestný čin, a preto mestskí policajti na miesto privolali aj príslušníkov Policajného zboru. Tí si následne tento prípad prevzali k ďalšiemu konaniu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk