Bratislavská polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody chodca a auta, vodič z miesta ušiel

Policia bratislava nehoda.jpg

Hľadajú sa svedkovia nehody na križovatke ulíc Trnavská cesta a Bajkalská. Došlo ku zrážke neznámeho auta a chodca, v čase nehody fungovala aj svetelná signalizácia.

Boli ste svedkom nehody, pri ktorej došlo ku zrážke auta a chodca na križovatke ulíc Trnavská cesta a Bajkalská? Polícia potrebuje vašu výpoveď. Policajti Odboru dopravných nehôd Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave vyšetrujú okolnosti tejto dopravnej nehody.

Došlo k nej v piatok 20. januára 2023 približne o 16.00 hod. Podľa informácii polície malo dôjsť k zrážke auta, pričom malo ísť o sedan striebornej farby, a chodca. Neznáme auto malo ísť po Bajkalskej ulici smerom do centra mesta, zároveň chodec prechádzal cez Trnavskú cestu po priechode pre chodcov.

Po náraze chodec utrpel chodec ľahké zranenia. Polícia tiež pripomína, že v čase nehody bola svetelná signalizácia v prevádzke.

Polícia vyzýva občanov a vodičov, ktorí boli svedkami udalosti a majú daný priebeh dopravnej nehody zadokumentovaný na kamerovom zázname z vozidla, nech ho poskytnú pre vyšetrovanie. Prípadne ak máte akékoľvek iné informácie o vozidle, či vodičovi odovzdať ich môžete na bezplatnom čísle polície 158, prípadne formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk