Bratislavská vodárenská spoločnosť prechádza od pondelka do krízového personálneho režimu

bvs-petrzalka-cisticka-vodarenska-spolocnost-sita.jpg
Foto: SITA/Marko Erd

Aby BVS pomohla zmierniť riziko šírenia nákazy, obmedzuje od pondelka viacero podporných aktivít.

Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS) prechádza od pondelka 16. marca minimálne na najbližší týždeň do krízového personálneho režimu.

Ide o preventívne opatrenie, ktoré má ochrániť zamestnancov BVS a vytvoriť dostatočné personálne kapacity na bezpečnú prevádzku všetkých kľúčových objektov BVS, aj v prípade prudkého nárastu chorobnosti. Informoval o tom generálny riaditeľ a predseda predstavenstva BVS Peter Olajoš.

Call centrum bude fungovať v obmedzenom režime a nebude možné osobne vybaviť žiadnu žiadosť či konzultáciu.

Preventívne opatrenia

Urobili sme sériu preventívnych opatrení, aby sme boli dobre pripravení a ľudia sa mohli spoľahnúť, že aktuálna mimoriadna situácia spojená so šíriacim sa koronavírusom nezasiahne plnenie našich kľúčových úloh,“ povedal Olajoš. Zákazníci sa môžu obrátiť na BVS prostredníctvom e-mailu sluzby@bvsas.sk, avšak e-mailové žiadosti budú tiež vybavované iba v obmedzenom režime.

Hlavnou činnosťou BVS je výroba a distribúcia pitnej vody a odvádzanie a čistenie odpadových vôd. Prevádzkuje desiatky vodárenských zdrojov a objektov, vyše 3 000 kilometrov verejných vodovodných a 1 500 kilometrov verejných kanalizačných sietí.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk