Bratislavské letisko má problém s informačnými tabuľami, nezobrazuje všetky lety

meškajúci let
Foto: Pixabay, čitateľ - koláž BratislavaDen.sk

Letisko má denne niekoľko príletov a odletov, no aj napriek tomu nastala chyba v informačnej tabuli.

Letiskové informačné tabule sú dnes neoddeliteľnou súčasťou slovenských, ale aj zahraničných letísk. Ukazujú dôležité údaje, ako časy odletov a príletov, kedy je check-in alebo či má lietadlo meškanie. Informačnými tabuľami sa riadi veľa cestujúcich.

V sobotu 2. septembra nastal na jednej z informačných tabúľ bratislavského letiska technický problém. Všimol si to náš čitateľ, ktorý sa chystal odletieť na Maltu.

Odlet do danej destinácie mal byť o 12.10 hod., no na tabuli tento čas vôbec nenabehol. Zaujímavé je, že ukazovalo nasledujúce lety na Korfu o 12.30 hod. alebo do Kaunasu o 12.35 hod.

Čitateľ podotkol, že ostal nepríjemne prekvapený. Bratislavské letisko má podľa neho na rozdiel od toho viedenského, ktoré je oveľa väčšie letisko, „len“ približne 20 letov denne a aj tie neukazuje všetky.

Meškajúci let
Foto: Čitateľ

Letisko vzniknutá situácia mrzí a tvrdí, že zaznamenalo ojedinelú poruchu systému jednej informačnej tabule o odletoch. „Táto porucha bola odstránená hneď po jej zistení. Pri ostatných informačných tabuliach, ktoré obsahovali informáciu o odletoch, sme problém nezaznamenali, takže informácie o odletoch a informácie týkajúce sa čísla a otvorenia gate-u si cestujúci vedeli nájsť,“ uviedla hovorkyňa letiska Veronika Tóthová.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk