Bratislavské letné kiná pomaly končia. Aké filmy si ešte stihnete pozrieť pod holým nebom?

Letné kino na Kuchajde
Foto: MČ Nové Mesto

Posledné premietané filmy prinesú na plátno komédie či drámy. Letné kiná nájdete vo viacerých mestských častiach.

Sledovanie filmov pod holým nebom má úplne iné čaro. Využite posledné letné dni na premietanie v jednom z bratislavských letných kín. Pozrite si, čo vás čaká. Vstup je zdarma.

Letné kino v Dúbravke

Ak máte voľný piatok 26. augusta o 20.30 hod., môžete sa vybrať na premietanie českej komédie Denník moderného fotra. Príbeh hovorí o mladom páre Nataši a Dominikovi, ktorí sa neplánovane stanú rodičmi. Doma s malým Čeňkom ostáva Dominik, pretože Nataša ako dizajnérka hračiek lepšie zarobí. Spolužitie otca a syna odhalí, koľko podôb môže mať láska.

Letné kino v Ružinove

Ružinovčania a iní návštevníci chodia do kina v amfiteátri pri Štrkoveckom jazere. V utorok 30. augusta ich čaká romantická komédia Milenci tých druhých. Jake a Lainey mali ako mladí pomer a ich cesty sa opäť skrížia po 10 rokoch v New Yorku. Zlyhávajú im vzťahy pre vernosť a obaja uzavrú vzťahovú výpomoc.

Letné kino v Rači

Pre zlé počasie bola česká komédia Po čom muži túžia 2 presunutá na štvrtok 25. augusta o 21.00 hod. Irena pracuje ako vzťahová poradkyňa, no v súkromnom živote ju partner podvádza. V jeden večer sa opila a vyhlásila, že si praje byť mužom. Keď sa prebudí na druhý deň, zistí, že jej prianie sa splnilo.

Letné kino v Karlovej Vsi

Líščie údolie ožije naposledy letným kinom v piatok 26. augusta o 21.00 hod. komédiou Vrchní, prchni!  Dalibor má rád ženy, s ktorými má niekoľko detí a musí platiť alimenty. Využije, že v podnikoch si ho ľudia často pletú s čašníkom a stáva sa fantómom českých reštaurácií.

Letné kino na Kuchajde

Sobota 27. augusta bude patriť premietaniu aj na Kuchajde. Diváci sa môžu stále rozhodnúť, či chcú o 21.00 hod. vidieť vtipnú komédiu Po čom muži túžia 2 alebo historickú komédiu Stratili sme Stalina.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk