Bratislavské mestské časti Lamač a Staré Mesto budú jeden deň bez vody. Takýto je termín odstávky

voda, vodovod, umývadlo
Foto: ilustračné, pixabay.com

Dve bratislavské mestské časti budú istý čas bez vody. Dôvodom je plánovaná oprava vodovodného potrubia. Pripravte si zásoby vody a nenechajte sa zaskočiť.

Bratislavská vodárenska spoločnosť oznámila obyvateľom a podnikateľom, ktorí majú sídlo prevádzok na ulici Malý trh, že v sobotu 23. marca 2019 od 08.00 do 16.00 h. je na pláne dočasné prerušenie dodávky vody z verejného vodovodu, pričom dôvodom je realizácia plánovanej opravy.

„Dovoľujeme si požiadať obyvateľov, aby si vo vlastnom záujme skontrolovali vodovodné uzávery vo svojich nehnuteľnostiach a v prípade potreby si pripravili primerané zásoby vody pre pitné účely,“ uviedla BVS. Ako dodalo Staré Mestom záverom na svojom webe, BVS zároveň prisľúbila, že poruchu sa bude snažiť odstrániť v čo najkratšom čase.

Staré Mesto nie je jedinou bratislavskou mestskou časťou, ktorá ostane istý čas bez vody. O plánovanom prerušení pitnej vody informovala prostredníctvom svojej webovej stránky aj mestská časť Lamač.

Ako uviedla Lamač, Bratislavská vodárenská spoločnosť oznámila obyvateľom ulíc Malokarpatské námestie a Studenohorská, že v pondelok 1. apríla 2019 v čase od približne 09.00 do približne 12.00 h. bude prerušená dodávka pitnej vody z verejného vodovodu. Dôvodom je plánovaná oprava tohto vodovodu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk